Zamknij

Brat Joanny Kulig zdradził płeć i imię jej dziecka

Redakcja
21.02.2019 16:09

Poród Joanny Kulig był długo wyczekiwany przez wszystkich jej fanów. W środę pojawiła się informacja, że polska gwiazda została mamą. Dziś w rozmowie z "Faktem" brat aktorki zdradził płeć dziecka i jego prawdopodobne imię. 

Brat Joanny Kulig zdradził płeć i imię jej dziecka
fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig bez wątpienia jest teraz największą krajową gwiazdą filmową. Dzięki roli w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego stała się światową gwiazdą cenioną przez największe nazwiska Hollywood, między innymi Stevena Spielberga czy Natalie Portman. Okładki branżowych pism i sesję zdjęciowe u boku ikon kina nie były jednak dla Joanny tak ważne, jak zbliżający się poród. Informacja o ciąży pojawiła się w październiku, a Kulig zadbała, by jej dziecko przyszło na świat w luksusowych warunkach

Joanna Kulig urodziła
fot. Instagram:@joannakulig_official

Płeć i imię dziecka Joanny Kulig

Informację o narodzinach dziecka Joanny Kulig przekazał przebywający w Los Angeles polski producent filmowy Piotr Dzięcioł. Podobno poród przebiegł bez komplikacji a Joanna i jej partner Maciej Bochniak cieszą się ze zdrowego potomka. Pojawiają się kolejne informacje na temat dziecka polskiej gwiazdy. Jak informuje "Fakt", brat aktorki Piotr Kulig, zdradził w rozmowie nie tylko płeć maleństwa, ale i prawdopodobne imię, jakie otrzyma. 

- To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Jasiek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi. 

Joanna i Maciej jak do tej pory nie skomentowali prasowych doniesień. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy gwiazda "Zimnej wojny" pojawi się na tegorocznej gali rozdania Oscarów

RadioZET.pl/fakt.pl/MF