Zamknij

Brad Pitt znęcał się nad Angeliną Jolie i dziećmi? Wyciekł raport FBI dotyczący awantury w samolocie

19.08.2022 16:07

Angelina Jolie w 2016 roku wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem. Niedługo przed swoją decyzją miała zabiegać o separację. Czarę goryczy przelała awantura na pokładzie samolotu. Aktor wrzeszczał i wyzywał żonę oraz dzieci. Kobieta doznała również obrażeń.

Brad Pitt Angelina Jolie
fot. MARK RALSTON/AFP/EAST NEWS

Angelina Jolie w dalszym ciągu walczy z Bradem Pittem o opiekę nad dziećmi. Między byłymi małżonkami nie dzieje się najlepiej – ostatnio aktor wniósł akt oskarżenia przeciw byłej żonie. Zarzucał jej, że zniszczyła reputację firmy winiarskiej oraz sprzedała ją miliarderowi z Rosji. Teraz dowiadujemy się szczegółów odnośnie karczemnej awantury, jaka zaszła w 2016 roku. W raporcie FBI znajdują się nawet zdjęcia siniaków na ciele aktorki.

Zobacz także: Brad Pitt szczerze o swoim alkoholizmie i odwyku. „Przez całe życie czułem się bardzo samotny”

Brad Pitt znęcał się nad Angeliną Jolie?

Aktorka kilka lat temu dostarczyła FBI dokumenty, w tym zdjęcia, na których widać siniaki na dłoni oraz łokciu. Był to skutek agresywnego zachowania Brada Pitta na pokładzie prywatnego samolotu. Para podróżowała wtedy z dziećmi.

Angelina Jolie zeznała, że podczas lotu do Francji Brad Pitt ciągle pił alkohol. Potem z nieznanego powodu zamknął się z byłą już żoną w ciasnej toalecie. Miał wykrzykiwać w jej stronę, że „rozpie*doliła rodzinę”.

Aktor agresywnie odnosił się też w stosunku do dzieci, które próbowały interweniować. Brad Pitt rzekł wtedy, że nic nie jest w porządku, a wina leży po stronie ich matki, która ma być chora psychicznie i rujnować rodzinę.

Dzieci odparły, że to on jest chory i apelowały, aby zostawił aktorkę w spokoju. Wściekły Brad Pitt miał wyjść z toalety i zmierzać w kierunku pociech. Wtedy Angelina Jolie próbowała go powstrzymać – nie wiedziała, co chce im zrobić. Po przepychance z byłym mężem była posiniaczona.

Brad Pitt miał też mówić jednemu z dzieci, że „wygląda jak piep*zony morderca z Columbine”. Angelina Jolie wyjawiła później, że „czuła się jak zakładniczka”. Zniszczenia w samolocie miały być wycenione na 25 tys. dolarów.

Cztery dni po awanturze w samolocie Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. Twierdziła, że istnieją „różnice niemożliwe do pogodzenia”. Walczyła także, aby pozbawić Brada Pitta praw rodzicielskich, co jej się nie udało.

Bradowi Pittowi nie postawiono żadnych zarzutów, nie został też aresztowany. Incydent zgłoszono policji w Los Angeles. Informatorzy są zdania, że nagłe nagłośnienie raportu FBI to ustawka, która ma pogrążyć aktora.

Jeśli doświadczyłeś/łaś przemocy fizycznej lub psychicznej, pamiętaj, że możesz poszukać pomocy. Poniżej publikujemy listę numerów telefonów, które mogą ułatwić Ci, zrobić pierwszy krok.

Pomoc dla ofiar przemocy:

Ogólnopolski Telefon Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” - tel. 800 120 002 -telefon pracuje całodobowo

Poradnia Telefoniczna „Niebieskiej Linii” - tel. 22 668 70 00 (poniedziałek – piątek od 12:00 do 18:00)

Policyjny Telefon Zaufania ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - tel. 800 120 226 (poniedziałek-piątek, od 9.30-15.30, połączenie bezpłatne)

Całodobowy telefon dla kobiet doświadczających przemocy - tel. 600 070 717 (codziennie / całodobowo)

Telefon zaufania –  Centrum Praw Kobiet - 22 621 35 37 (czwartki od 12.00 do 18.00 telefoniczny dyżur prawny)

Telefon Interwencyjny – Centrum Praw Kobiet - 600 070 717 - całodobowy

Telefon zaufania dla osób dotkniętych przemocą seksualną w Kościele- 800 280 900 Telefon wsparcia działa we wtorki w godzinach 19:00-22:00.

loader
Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS