Obserwuj w Google News

Brad Pitt zaliczył wpadkę na gali Oscarów. Pomylił się, czytając nominacje

2 min. czytania
26.04.2021 09:45
Zareaguj Reakcja

Brad Pitt w tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów brał udział nie jako pretendent do statuetki, a w roli wręczającego. Światowej sławy aktor, który zdobył Oscara jeszcze przed rokiem, pojawił się na gali, wywołując nie lada zamieszanie swoim nowym wyglądem. Oprócz tego, że uwagę przykuły jego dłuższe włosy, spięte w kucyk, w pamięci widzów zostanie również wpadka aktora.

Brad Pitt
fot. Rex Features/East News

Brad Pitt to aktor, który jest corocznym gościem gali rozdania Oscarów. W ostatniej ceremonii brał udział nie jako zdobywca czy nominowany do statuetki, a osoba wręczająca nagrodę. Pojawienie się gwiazdora tego formatu zawsze wzbudza emocje i tym razem nie było inaczej. Już teraz media na całym świecie rozpisują się na temat nowego image'u aktora, który wystąpił na czerwonym dywanie z włosami spiętymi w niedbały koński ogon.

Zobacz także: Oscary 2021: wielcy wygrani tegorocznej gali. Tytuły, które się wyróżniły

Brad Pitt zaliczył wpadkę na gali oscarów

Fani Brada Pitta na pewno pamiętają jedną z ceremonii filmowego świata, gdzie Pitt odbierając statuetkę zamiast tradycyjnych podziękowań pokusił się o "zareklamowanie" środka na biegunkę, przyznając, że ma wrażliwy żołądek i w jego przypadku specyfik bardzo się sprawdza. Był to oczywiście żart, który został zapamiętany. Tym razem aktor nie popisał się aż taką finezją, jednak jego wpadka zwróciła uwagę komentujących.

Redakcja poleca

Brad Pitt, podczas wyczytywania nominacji do Oscara za drugoplanową rolę kobiecą, połamał sobie język na nazwisku jednej z aktorek i nie odczytał go poprawnie. Chodzi o "Kolejny film o Boracie", w którym grała Maria Bakalova. Ostateczna wersja nazwiska "Bakalava" zaskoczyła młodą aktorkę, co widać było po jej minie. Początkująca gwiazda nie miała jednak Pittowi tego za złe, bo była wystarczająco przejęta faktem, że zapowiadał ją ktoś tak znany, jak Brad Pitt we własnej osobie.

"Mina Marii Bakalovej: To Brad Pitt i właśnie przekręcił moje nazwisko... Ale to Brad Pitt" - tak zabawną wpadkę komentują w sieci fani, przekonani o tym, że bułgarska aktorka z pewnością wybaczyła hollywoodzkiemu gwiazdorowi jego wpadkę.

RadioZET.pl/AS