Zamknij

Brad Pitt pijany dusił własne dziecko? Wypłynęły fragmenty pozwu Angeliny Jolie

05.10.2022 08:24

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się kilka lat temu. Teraz na jaw wyszły szokujące informacje o stosowaniu wobec rodziny przemocy przez aktora. Co miał zrobić Pitt?

Jolie Pitt
fot. Rex Features/East News, Lee Jae-Won/Aflo Images/East News

Brad Pitt i Angelina Jolie swego czasu byli jedną z najpopularniejszych par Hollywood. Dali oni dom gromadce dzieci, jednak jak się okazuje, był on daleki od wyobrażanego ideału. Pitt i Jolie rozwiedli się w 2019 roku. Amerykańskie tabloidy dotarły do fragmentów pozwu Angeliny przeciwko byłemu mężowi. Dokumenty mają być zapisem relacji aktorki z przerażającego lotu prywatnym samolotem, podczas której Brad miał dopuścić się niewybaczalnych czynów. Co się wydarzyło podczas podróży w 2016 roku?

Brad Pitt zaatakował własne dzieci? „Błagały, żeby przestał”

Z pozwu złożonego przez Angelinę możemy dowiedzieć się, że Brad miał stać się wyjątkowo agresywny po spożyciu alkoholu. Według doniesień miał "podduszać" jedno ze swoich dzieci, kolejne uderzyć oraz zranić Angelinę. W Page Six spisano szczegółową relację gwiazdy.

- W pewnym momencie Pitt oblał Jolie piwem. Później wylał piwo i czerwone wino na dzieci – czytamy w tabloidzie.

Angelina zainterweniowała, chwytając Brada od tyłu, by bronić dzieci, jednak miała nie mieć szans z agresywnym partnerem.

- Chcąc strząsnąć Jolie z pleców, Pitt rzucił się do tyłu na jedno z siedzeń w samolocie. Zranił tym Jolie w plecy i łokieć – przekazuje Page Six. – Dzieci poderwały się i zaczęły się bronić. Zanim sytuacja się uspokoiła, Pitt złapał za gardło jedno z nich, a drugie uderzył w twarz. Niektóre dzieci błagały go, aby przestał.

Myślicie, że Brad Pitt postanowi skomentować te doniesienia?

loader
Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS