Obserwuj w Google News

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Co się stało?

2 min. czytania
16.04.2021 14:38
Zareaguj Reakcja

Brad Pitt jest chory? Ostatnio internet obiegły zdjęcia gwiazdora, który opuścił ośrodek medyczny na wózku inwalidzkim. Co się stało?

Brad Pitt
fot. Invision/ East News

Brad Pitt ma problemy ze zdrowiem? Ostatnio fotoreporterzy przyłapali gwiazdora, jak opuszczał ośrodek medyczny w Beverly Hills na wózku inwalidzkim. Sam zainteresowany robił wszystko, aby tylko być nierozpoznanym. Mimo okularów, maseczki i kaptura dziennikarze Page Six rozpoznali 57-letniego aktora. Tabloid podkreśla, że Brad Pitt przyjechał jedynie na zabieg dentystyczny. Dlaczego w takim razie poruszał się na wózku inwalidzkim?

Zobacz też:  Brad Pitt jako znany amerykański lekarz. W nowym wizerunku jest nie do poznania

Brad Pitt na wózku inwalidzkim. Co się stało?

"Nic mu nie jest. To tylko zabieg dentystyczny" - czytamy w serwisie Paxe Six. Portal wyjaśnił, że wózek inwalidzki w przypadku Pitta przeznaczony był jedynie do bezpiecznego opuszczenia placówki. Amerykańskie szpitale dbają o to, aby pacjenci bezpiecznie opuścili budynek. W tym celu dostają wózek inwalidzki, aby w przypadku osłabienia po zabiegu móc czuć się komfortowo. Fani przystojnego aktora mogą zatem odetchnąć z ulgą!

Prywatnie Brad Pitt jest po rozwodzie z Angeliną Jolie. Para rozwiodła się 12 kwietnia 2019 roku. Byli małżonkowie doczekali się gromadki dzieci: syna Johna ur. 27 maja 2006) oraz bliźniąt: Vivienne Marcheline Jolie-Pitt i Knoxa Leona Jolie-Pitta, trójki adoptowanych dzieci: dwóch chłopców – od 2001 Maddoxa Chivana (ur. 5 sierpnia 2001 w Kambodży) i od 2007 Paxa Thiena (ur. 29 listopada 2003 w Ho Chi Minh, w Wietnamie) oraz od 2006 dziewczynki – Zaharę Marley (ur. 8 stycznia 2005 w Auasa).

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET