Zamknij

Brad Pitt i Jennifer Aniston przyłapani na randce. Wrócą do siebie?

01.10.2021 15:25

Brad Pitt i Jennifer Aniston znów są razem? Amerykańskie tabloidy donoszą, że tę parę znów połączyło gorące uczucie. Dowodem na to mają być zdjęcia wykonane przez paparazzi, którzy przyłapali aktorów na tajemniczej randce.

Brad Pitt Jennifer Aniston
fot. Abaca/East News

Brad Pitt i Jennifer Aniston przed laty tworzyli jedną z najgłośniejszych par w show-biznesie. Choć od ich rozstania minęło 16 lat, fani wciąż liczą na to, że tych dwoje ponownie połączy gorące uczucie. Ostatnie doniesienia amerykańskich tabloidów wyraźnie na to wskazują. Paparazzi przyłapali eksmałżonków na tajemniczym spotkaniu, które miało przypominać randkę. Osoba z otoczenia aktorów zdradziła, że w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyli.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?

Powodem, dla którego Jennifer Aniston i Brad Pitt postanowili się spotkać, ma być ponoć wspólny projekt, nad którym pracują. Jeszcze w 2001 roku założyli Plan B Entertainment, który wtedy nazywali "swoim dzieckiem". Choć po rozwodzie to Brad Pitt opiekował się tym przedsięwzięciem, ostatnio byli małżonkowie podpisali dokumenty przywracające Jen jako jego współzałożycielkę. Bliski znajomy Brada i Jennifer przyznaje, że oboje czerpią dużo radości ze wspólnej pracy nad projektem.

- Od miesięcy pracujemy razem nad kilkoma projektami, z których wiele to porzucone scenariusze, które kupili podczas małżeństwa. To bardzo sentymentalny czas dla nich obojga i pomimo wszystkiego, co się wydarzyło, bezgranicznie sobie ufają, jeśli chodzi o kręcenie filmów – mówi informator "Woman’s Day".

Obserwatorzy i fani nie mają wątpliwości - to tylko kwestia czasu, aż między aktorami ponownie zaiskrzy.

- Spędzali czas do późna w nocy, pisząc scenariusze i opracowując nowe pomysły, a to było tylko kwestią czasu, zanim zrobili to formalnie. Zawsze byli świetnym kreatywnym zespołem – to właśnie ich do siebie przyciągnęło, a iskry lecą, jak możesz sobie wyobrazić! - dodaje informator.

Myślicie, że faktycznie wrócą do siebie?

loader