Zamknij

Bracia Mroczek na zdjęciu z dzieciństwa. Tak wyglądali w wieku 5 lat [FOTO]

01.04.2021 16:53

Bracia Mroczek dali się poznać widzom Telewizji Polskiej w serialu "M jak miłość". Teraz jeden z nich postanowił powspominać czasy dzieciństwa. Aktor zamieścił fotografię z czasów, gdy on i jego brat mieli po 5 lat.

bracia Mroczek
fot. Jan Bielecki/East News

Marcin Mroczek i Rafał Mroczek to najsłynniejsze rodzeństwo w Polsce. Bliźniacy mają dziś po 38 lat, a karierę zaczynali już w 2000 roku - wtedy to po raz pierwszy wcielili się w role braci Zduńskich w serialu "M jak miłość". Kilka lat później słynni bracia wzięli udział w programie "Taniec z gwiazdami" - Rafał wraz z Anetą Piotrowską zwyciężyli, natomiast Marcin w parze z Edytą Herbuś dotarł do półfinału czwartej edycji tanecznego show.

Bracia Mroczek cieszą się ogromną popularnością także w mediach społecznościowych. Ich profile na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. osób. Ostatnio Marcin Mroczek opublikował na Instagramie zdjęcie, które zwróciło szczególną uwagę jego fanów.

Zobacz także: Marcin Mroczek w namiętnej sesji z żoną. Fani pod wrażeniem jej urody: "Piękna!" [FOTO]

Jak wyglądali bracia Mroczek w dzieciństwie?

Marcin Mroczek przypomniał, jak on i jego brat wyglądali w dzieciństwie. Na opublikowanym kadrze widzimy 5-letnich bliźniaków oraz ich aktualne, dorosłe wcielenia.

- Próba czasu. 33 lata później. Czy dobrze stanęliśmy? - pyta zaczepnie Marcin Mroczek w opisie pod zdjęciem.

Faktycznie, dla fanów jest to niemała zagwozdka. Choć stali widzowie "M jak miłość" bez problemu potrafią odróżnić dorosłego Marcina i Rafała, tak zdjęcie z dzieciństwa sprawia większy problem.

- Na bank stanęliście odwrotnie.

- Dobrze... Nie wiem, jak ludzie mogą was mylić.

- Wydaje mi się, że odwrotnie.

- Nie mam pojęcia - komentują z niepewnością fani.

A wy jak myślicie?