Obserwuj w Google News

Bogusław Linda z ukochaną na Instagramie. Taki widok to rzadkość [FOTO]

2 min. czytania
19.06.2022 13:30
Zareaguj Reakcja

Bogusław Linda od ponad 30 lat tworzy udany związek z fotografką i modelką - Lidią Popiel. Para trzyma się jednak z daleka od błysku fleszy i rzadko opowiada w wywiadach o łączącym ich uczuciu. Również na Instagramie rzadko pokazują się razem. Tym razem legendarny aktor zrobił wyjątek i zaprezentował urocze zdjęcie z ukochaną.

Bogusław Linda
fot. Instagram.com/ Bogusław Linda

Bogusław Linda i Lidia Popiel tworzą zgraną parę od ponad 30 lat. Poznali się w 1991 roku na planie filmu "Kroll" Rok później na świat przyszła ich córka - Aleksandra. Para zalegalizowała swój związek dopiero w 2000 roku. Na ich koncie próżno szukać skandali i w przeciwieństwie do wielu par bardzo rzadko pokazują swoje prywatne życie w mediach społecznościowych.

Zobacz też:  Bogusław Linda musi przejść operację. Jego stan się pogarsza

Bogusław Linda z ukochaną na Instagramie. Taki widok to rzadkość [FOTO]

"Naszą receptą na wieloletnie zgodne małżeństwo jest rodzaj wzajemnej atrakcyjności. Na dobre i na złe. Widzimy swoje złe i dobre cechy i nie usiłujemy z tym walczyć. Jesteśmy niewymienialni" - mówiła fotografka jakiś czas temu w programie "Uwaga! Kulisy sławy".

Sam Linda tak mówił o swojej partnerce:

"Jak spotkałem Lidkę, kobietę mojego życia, to odtąd ona już była najważniejsza" - wyznał w 2015 roku w książce Magdy Umer "Zły chłopiec".

Para nie afiszuje się swoim związkiem, dlatego ostatnie zdjęcie na Instagramie Bogusława Lindy wywołało furorę. Gwiazdor opublikował na profilu wspólne zdjęcie z ukochaną Lidią Popiel. W komentarzach posypało się mnóstwo ciepłych słów. "To jest prawdziwa miłość", "jesteście tacy fajni kochani", "piękna para", "to jest życie" - zachwycali się internauci.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS