Zamknij

Boczarska szczerze o późnym macierzyństwie: "Wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę"

14.05.2021 13:45

Magdalena Boczarska kilka lat temu została mamą syna Henia. Gwiazda w rozmowie z "Twoim Stylem" opowiedziała m.in. o późnym macierzyństwie. Aktorka zdradziła, dlaczego zdecydowała się na dziecko przed 40. rokiem życia.

Magdalena Boczarska
fot. Jakub Kamiński/ East News

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk tworzą zgraną i kochającą się parę. Kilka lat temu zostali rodzicami syna Henia. Piękna aktorka zdecydowała się na macierzyństwo na chwilę przed 40. rokiem życia. W rozmowie z "Twoim Stylem" zdradziła dlaczego.

"Zdarzyło mi się późne macierzyństwo, bo tak chciał los. Widać wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę" - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Twoim Stylem". Pragnienie macierzyństwa pojawiło się na planie filmu "Sztuka kochania", w którym Boczarska grała główną rolę Michaliny Wisłockiej.

Zobacz też: Magda Boczarska i Marteusz Banasiuk się pobrali? Fani znaleźli dowód

Boczarska szczerze o późnym macierzyństwie: "Wcześniej nie było dobrego kandydata na tatę"

"Śmieję się, że Henio - zaplanowany i wystarany - jest dzieckiem "Sztuki kochania". (…) Szykując się do roli, spotykałam się z jej córką (Michaliny Wisłockiej - przyp. red.), Krysią Bielewicz. Powiedziała mi wtedy: "Zobaczysz, mama ci życie ułoży". Po zakończeniu zdjęć poczułam, że to czas na zostanie matką" - powiedziała Magdalena Boczarska. 

Magdalena Boczarska w jednym z wywiadów przyznała, że wchodząc w związek z Mateuszem Banasiukiem wahała się. Głównie dlatego, że aktor jest od swojej ukochanej kilka lat młodszy.

"Długo się wahałam. Miałam problem, że on jest młodszy. Nie wiedziałam, czy mogę sobie pozwolić na ten związek. Czego się bałam? Może najzwyczajniej w świecie tego, co ludzie powiedzą. Nie jest fajnie, gdy ciągle przypominają ci, że jesteś od niego starsza, że twój zegar biologiczny tyka" - opowiadała jakiś czas temu Magdalena Boczarska w rozmowie z magazynem "Pani".

loader