Obserwuj w Google News

Pytanie na śniadanie: Blanka Tichoruk nową gwiazdą programu. Kolejna Miss w śniadaniówce TVP [FOTO]

2 min. czytania
29.06.2022 10:04
Zareaguj Reakcja

W "Pytanie na śniadanie" zaprezentowano nową gwiazdę. Była Miss Polski Nastolatek Blanka Tichoruk dołączyła do śniadaniowego formatu TVP jako pogodynka. Czy ma na swoim koncie doświadczenie w telewizji?

Blanka Tichoruk
fot. screen: YouTub Perform.TV

" Pytanie na śniadanie" to obok "Dzień dobry TVN" czołowy program śniadaniowy w ofercie polskiej telewizji. Poranny hit Telewizji Polskiej po raz pierwszy pojawił się we wrześniu 2002 roku, zastępując format "Kawa czy herbata?". Możemy w nim oglądać wywiady z zaproszonymi gośćmi i występy artystów, nie brakuje także reportaży i kącika kulinarnego. Wielu Polaków nie wyobraża sobie poranka bez "Pytanie na śniadanie", a ulubieni prowadzący stali się już niemal dobrymi znajomymi.

Nie jest tajemnicą, że jednym z filarów śniadaniowego show są właśnie prowadzący, którzy odpowiedzialni są za przyciągnięcie widzów przed ekrany. Telewizja Polska postawiła na znane i lubiane postacie, niekoniecznie posiadające dziennikarskie wykształcenie. Znana z "M jak miłość" Katarzyna Cichopek i Miss Polonia 2016 Izabella Krzan są doskonałym przykładem na to, jak można zrobić karierę i zostać twarzą stacji, wykorzystując popularność i sympatię widzów. Być może sukces odniesie także nowa prezenterka pogody Blanka Tichoruk, która podobnie jak koleżanka z planu ma za sobą występy w konkursach piękności.

ZOBACZ TAKŻE:  Najbardziej zaskakujące paski TVP [GALERIA]

Redakcja poleca

Pytanie na śniadanie: Blanka Tichoruk nową gwiazdą programu. To była Miss Polski Nastolatek

We wtorek 28 czerwca Aleksander Sikora przedstawił widzom nową gwiazdę "Pytanie na śniadanie". To prezenterka pogody Blanka Tichoruk, która na swoim koncie ma tytuł Miss Polski Nastolatek 2014. Karierę w mediach łączy z pracą jako modelka i stylistka. Posiada także doświadczenie dziennikarskie - zanim pojawiła się w śniadaniowym formacie, była reporterką TVP Info. Jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

23-latka nie kryła swojej radości z dołączenia do ekipy "Pytania na śniadanie".

- Ja myślę, że gdyby każdy z was mógł tutaj przyjść i zobaczyć, co tu się dzieje, ile tutaj ludzi jest, ile tu osób pracuje i jaką to wytwarza niesamowitą energię, to nie mam w ogóle innej odpowiedzi — to jest moje marzenie. Ten program jest wspaniały - cieszyła się przed kamerami.

Kto wie, być może Blanka zrobi karierę nie mniejszą niż Izabella Krzan i zostanie nową ulubienicą widzów TVP.