Zamknij

Blanka Lipińska wyśmiewa panikujących Polaków. "Nie zabrakło papieru toaletowego"

Anna Skalik
02.03.2022 11:32

Blanka Lipińska w ostatnich dniach odczuła trudności, związane z paniką rodaków, którzy rzucili się do sklepów, do banków i na stacje benzynowe w obawie, że zabraknie dla nich dóbr. Pisarka thrillerów erotycznych wyśmiała sytuację, z jaką miała do czynienia w banku.

Blanka Lipińska
fot. Instagram/Blanka Lipińska/screen

Blanka Lipińska przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że regularnie dzieli się z nimi swoimi spostrzeżeniami na temat codziennego życia, dając im często wsparcie w trudnych sytuacjach i dając inspiracje do tego, by odczuwać radość każdego dnia. Pisarka przekonuje, że szczęście jest kwestią decyzji i zachęca swoich fanów do tego samego podejścia. Jednak także ona, tak jak tysiące osób, w związku z toczącą się w Ukrainie wojną, odczuwa niepokój, o czym mówiła swoim obserwatorom w niedawnych wypowiedziach na Instagramie. Okazuje się też, że dotknęły ją trudności, na jakie w ostatnich dniach skarży się wielu Polaków. Chodzi o braki w sklepach, brak paliwa na stacjach benzynowych, a także gotówki w bankomatach.

Zobacz także: Steven Seagal w ogniu krytyki. Mówi, co wywołało wojnę oraz nazywa Rosję i Ukrainę „rodziną”

Blanka Lipińska wyśmiewa panikujących Polaków

Na InstaStory Lipińska wyraziła swoje zaskoczenie z powodu sytuacji, jakiej była świadkiem. Ponieważ nie mogła dodzwonić się na infolinię swojego banku, postanowiła udać się do oddziału osobiście. Przed placówką zobaczyła ogromną kolejkę ludzi, przez co nie mogła dostać się do środka.

Przed chwilą byłam w banku… Chociaż byłam w banku, to jest za dużo powiedziane, bo nie byłam w stanie wejść do tego banku, ponieważ kolejka jest na 30 osób, na parę godzin stania. Zadzwoniłam do tego banku, zapytałam się, co się dzieje. Pani powiedziała mi, że ludzie zaczęli masowo wypłacać gotówkę. Zapytałam po co, ona powiedziała, że nie wie. Załatwić w banku nic się nie da, bo trzeba odstać w kolejce kilka godzin - narzeka pisarka.

Potem Lipińska w nieco żartobliwym, a nawet drwiącym tonie postanowiła zaapelować do rodaków o to, by nie wypłacali pieniędzy, bo nikomu ich nie zabraknie - tak, jak nie zabrakło papieru toaletowego.

Moi drodzy, tak jak widzicie, nie zabrakło nam paliwa, nie zabrakło nam papieru toaletowego, ani innych produktów w sklepach. Tak samo nie zabraknie nam pieniędzy, więc jeszcze raz: spokój, rozsądek i mądrość - poucza racjonalnie myśląca Blanka i apeluje o opamiętanie się:

Nie wszyscy chcą wypłacić pieniądze. Niektórzy chcą po prostu załatwić sprawy firmowe, które trzeba załatwić w placówce i się nie da. Zobaczcie, jeszcze w zeszłym tygodniu były gigantyczne kolejki przy stacjach benzynowych, a benzyna jest, i tak samo będzie z pieniędzmi. Opamiętajmy się trochę, bo nie ma nic gorszego niż panika - tłumaczy.

Lipińska1
fot.
Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official