Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska wraca z pomysłem na hit: zrobi film erotyczny o związku z Baronem?

2 min. czytania
09.12.2021 14:13
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska zyskała rozpoznawalność jako autorka thrillera erotycznego "365 dni", którego adaptacja stała się hitem Netflixa. Teraz wraca z pomysłem na kolejny hit. Jak ujawniła, główną osią fabuły będzie romans pisarki i gitarzysty rockowego. Czyżby kroił się obi film erotyczny o związku z Baronem?

Blanka Lipińska
fot. TRICOLORS/East News

Blanka Lipińska swojego czasu nie schodziła z głównych stron portali rozrywkowych i okładek tabloidów. Autorka trylogii erotycznej "365 dni" sama nie spodziewała się, że jej dzieło, a potem jego adaptacja, która ukazała się na platformie Netflix, stanie się tak wielkim hitem i przez wiele dni utrzymywać się będzie na pierwszym miejscu listy największych przebojów giganta streamingowego. W pewnym momencie o Blance Lipińskiej było też głośno ze względu na jej związek z  Aleksandrem Baronem, który - mimo deklaracji wielkiej miłości - zakończył się po niespełna roku.

Redakcja poleca

Od pewnego czasu o Blance Lipińskiej nieco ucichło. Sama autorka thrillerów erotycznych była mniej aktywna w social mediach. Na Instagramie nie postowała już od kilku tygodni. Wygląda na to, że była mocno skupiona na pracy. I to by się zgadzało, bo właśnie zapowiedziała, że kończy pracę nad swoim kolejnym, zaskakującym dziełem.

Zobacz także:  Edyta Górniak odpowiada Jakubowi Żulczykowi i ocenia jego umiejętności: "Przeciętne"

Blanka Lipińska zrobi film erotyczny na podstawie związku z Aleksandrem Baronem?

Jeszcze latem Lipińska zapowiadała, że zaczęła pracę nad kolejnym filmem z sobą w roli scenarzysty i reżysera. Już wtedy informowała, że będzie to - a jakże - kolejny erotyk. Teraz poinformowała o tym, że głównym wątkiem fabuły będzie miłość pisarki i rockowego gitarzysty.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen