Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska pokazała klucze nowego domu. Internauta ostrzegł ją przed niebezpieczeństwem

2 min. czytania
20.04.2021 16:36
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska zdecydowała się na zakup swojego pierwszego mieszkania. Pochwaliła się kluczami do nowego lokum, a po pewnym czasie zmieściła w sieci apel do fanów. Internauta ostrzegł ją przed niebezpieczeństwem, z którego wiele osób nie zdaje sobie sprawy.

Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska kontynuuje swój show-biznesowy szturm. Po serii sukcesów, związanych ze swoimi książkami, a następnie filmową adaptacją, która stała się hitem platformy Netflix, pisarka thrillerów erotycznych zrobiła sobie przerwę na odpoczynek odwiedzając Malediwy a potem Meksyk, a teraz znów angażuje się w kolejne projekty - tym razem ukierunkowane na swoje życie prywatne. Celebrytka właśnie pochwaliła się w sieci, że kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Faktem tym jest niezwykle podekscytowana i co chwila zdaje relacje z tego, jak idzie planowanie jej nowego lokum.

Mając na uwagę przeprowadzkę, przez kilka ostatnich dni przygotowywała swoje rzeczy do wyprzedaży. Na sprzedaż trafiła m.in. koszula Barona, którą artysta dał blance w czasie, kiedy byli razem. Akcja zakończyła się sukcesem, bo wszystko wyprzedało się w zaledwie pół godziny. Lipińska już zapowiedziała fanom, że zamierza takie przedsięwzięcia powtarzać, bo ma dużo rzeczy i chce się ich pozbyć. Na jej Instagramie znalazła się też ważna informacja dla internautów.

Zobacz także: Mama Blanki Lipińskiej w bikini. 60-latka zachwyca obłędną figurą! [FOTO]

Blanka Lipińska ostrzega fanów przed niebezpieczeństwem

Na Instagramie Blanka pokazała zdjęcie z kluczami - jak wydawało się oczywiste, kluczami do swojego nowego mieszkania. Jeden z internautów zwrócił celebrytce uwagę, że wrzucanie podobnych zdjęć jest ryzykowne. Chodzi o niebezpieczeństwo posłużenia się programem, który analizując zdjęcie, może odtworzyć detale kluczy. W ten sposób wystarczy drukarka 3D, by dysponować kopią klucza do czyjegoś mieszkania.

Okazuje się, że sama Lipińska zdawała sobie z tego sprawę i klucze do zdjęcia pożyczyła. Postanowiła jednak ostrzec tych internautów, którzy mogą o tym nie wiedzieć.

"Uważajcie na to, co publikujecie w Social Mediach. Obecnie są technologie, które są w stanie ze zdjęcia kluczy stworzyć taki sam klucz przy pomocy drukarki 3D. Wiele takich historii się wydarzyło, dlatego nie zdziwi mnie, jeśli blanka Lipińska niedługo będzie musiała wymieniać zamki do drzwi" - napisał internauta, którego wiadomość Lipińska udostępniła na profilu. Dopisała, że warto wiedzieć: "Ja wiem, dlatego klucze pożyczyłam, ale nie powiem, od kogo".

"

Blanka
fot.

RadioZET.pl/AS