Zamknij

Blanka Lipińska o związku z Baronem: "To ja zapolowałam na niego"

Sylwia Wamej
30.03.2020 15:04

Blanka Lipińska od niedawna spotyka się z Aleksandrem Baronem. Autorka książek "365 dni" zdradziła w rozmowie z "Fleszem", że to ona pierwsza poderwała Barona.

Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska opowiedziała o związku z Baronem. To ona pierwsza go poderwała

Blanka Lipińska i Aleksander Baron od niedawna spotykają się ze sobą. Para coraz chętniej dzieli się szczegółami z prywatnego życia. Ostatnio Blanka Lipińska w rozmowie z "Fleszem" zdradziła, że to ona pierwsza poderwała Barona. "Wymyśliłam go sobie już w październiku" - wyznała autorka erotycznych książek.

"To ja zapolowałam na niego! Słyszałam o nim wiele dobrego i wymyśliłam go sobie już w październiku. (...) Chwilę zajęło mi poderwanie chłopaka z telewizji, ale ostatecznie nie czas, a efekt się liczy" - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Blanka Lipińska.

Jak donosi magazyn, Blanka i Baron planowali w kwietniu pierwsze wspólne wakacje do Egiptu. Jednak ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa, para zostanie w domu. Blanka Lipińska jednak nie narzeka.

"Od wielu miesięcy nie miałam czasu sobie "pomieszkać". Teraz dodatkowo mam doskonałe towarzystwo, które uwielbia jeść, a dzięki temu ja mogę się spełniać w swojej największej pasji, czyli gotowaniu" - zdradza we "Fleszu" Lipińska.

Blanka Lipińska i Baron dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego

Blanka Lipińska i Aleksander Baron niemal non stop spędzają teraz razem czas. Para coraz częściej chwali się romantycznymi chwilami, w tym pokazuje zdjęcia i nagrania z łóżka.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.ppl/Flesz/ SW