Zamknij

Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci. Powód szokuje? "Egoizm potworny"

05.07.2021 14:03

Blanka Lipińska w wywiadzie została zapytana o to, czy myślała o zostaniu mamą. Autorka "365 dni" nie chce mieć dzieci, co więcej, uważa, że w niektórych sytuacjach rodzicielstwo to egoizm. Dlaczego tak sądzi?

Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska weszła do pierwszej ligi polskiego show-biznesu niemal z marszu, wiele osób przed jej wielkim sukcesem nie miało pojęcia, czym się zajmuje. Obecnie autorka serii erotycznych powieści "365 dni", jednych z najbardziej kontrowersyjnych polskich książek ostatnich lat, to czołowa krajowa celebrytka. Krytykowane przez wiele osób za wulgarność i kiepski warsztat literacki wydawnictwa, okazały się bestsellerami. Nawet ekranizacja "365 dni", która otrzymała wątpliwe wyróżnienie Złotej Maliny, okazała się być hitem Netflixa i przyniosła Blance sławę i pieniądze. Sama autorka nie ukrywa, że jej kariera rozwinęła się bardzo szybko.

Obecnie Lipińska jest rozchwytywana przez media, które śledzą jej życie zawodowe i osobiste. Zwłaszcza że Blanka niejednokrotnie wywoływała kontrowersje wypowiedziami dotyczącymi między innymi życia seksualnego. W 2020 roku głośno było o jej związku z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, gitarzystą Afromental i byłym partnerem między innymi Oli Szwed i Julii Wieniawy. Serwis Pomponik postanowił zapytać celebrytkę, czy myślała o macierzyństwie. Jej odpowiedź była jednoznaczna.

ZOBACZ TAKŻE:  Mama Blanki Lipińskej odsłoniła imponujące ciało. 60-latka zadziwia formą! [FOTO]  

Blanka Lipińska o posiadaniu dzieci. Uważa, że macierzyństwo to egozim?

Blanka Lipińska nie ukrywała, że nie ma w planach zostania mamą. Podkreśliła także, że w jej rodzinie nie ma "presji" rodzicielstwa.

- Nie chcę mieć dzieci. Mnie jest dobrze, tak jak jest. Poza tym trzeba mieć jeszcze dawcę, a tu... wciąż nic. Z kim? Z nikim (...) Moi rodzice mają dwóch wnuków. Mają Adasia i Stasia (...). U mnie w rodzinie jest duży szacunek do ludzkich decyzji, bo tak wychowali mnie rodzice. Skoro mnie tak wychowali, żebym szanowała decyzje innych osób, to oni szanują moje i nie mają z tym najmniejszego problemu - poinformowała.

Autorka "365 dni" stwierdziła nawet, że niektórzy ludzie decydują się na dzieci z czystego egoizmu.

- Dlaczego ja mam sprowadzać kogoś na ten świat z czystego egoizmu, tylko i włącznie z założeniem, że ja czegoś od niego chcę. To jest egoizm potworny. Ty powołujesz życie na ten świat tylko i wyłącznie po to, że chcesz kochać, że chcesz dać świat tej osobie - oceniła.

Z pewnością opinia Blanki wywoła wśród fanów gorące dyskusje.