Zamknij

Blanka Lipińska ma nowego partnera? Pokazała zdjęcie. "Ciężki poranek po ciężkiej nocy" [FOTO]

21.02.2022 13:42

Blanka Lipińska ma nowego partnera? W sieci huczy od plotek po tym, jak autorka "365 dni" opublikowała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Wspomniała, że od dłuższego czasu są ze sobą bardzo blisko.

Blanka Lipińska
fot. screen: Instagram / blanka_lipinska

Blanka Lipińska i jej błyskawicznie rozwijająca się kariera może być dowodem, że do grona polskich celebrytów można dołączyć bardzo szybko, a wielki sukces opiera się na dobrym pomyśle. Prawdopodobnie sama celebrytka nie spodziewała się, że odniesie tak duży sukces. Była wizażystka, menadżerka kontrowersyjnych sopockich klubów i promotorka "ring girls" w federacji KSW, w 2014 roku napisała książkę "365 dni". Erotyczna powieść z elementami sensacyjnymi ukazała się cztery lata później i okazała się bestsellerem, podobnie jak kolejne dwie części. Choć krytycy wystawili tytułom chłodne recenzje, piętnując przeciętny warsztat pisarski i skupienia na kontrowersyjnych opisach seksu niż na spójności fabuły, Blanka odniosła komercyjny sukces. Podobnie stało się w przypadku ekranizacji książki, która otrzymała antynagrodę Złotej Maliny, ale cieszyła się dużą popularnością.

Książki Lipińskiej ukazują się poza granicami Polski, a ta cieszy pieniędzmi, statusem celebrytki i zapowiada kolejne projekty. Głośno było także o jej związku z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, znanym z "The Voice Kids" gitarzystą Afromental. Choć byli razem zaledwie kilka miesięcy, w mediach społecznościowych zapewniali fanów o głębokiej relacji i publikowali wspólne zdjęcia. Fani Blanki zastanawiali się, czy planuje wejść w nowy związek, nic zatem dziwnego, że zdjęcie z tajemniczym mężczyzną wywołało emocje.

Blanka Lipińska
8 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Blanka Lipińska na zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Autorka "365 dni" ma nowego partnera?

Na Instastory Blanki Lipińskiej pojawiło się zdjęcie, na którym autorka erotycznej serii przytula się do tajemniczego mężczyzny. Biorąc pod uwagę, że celebrytka w ostatnim czasie niejednoznacznie wypowiadała się na temat życia uczuciowego, wiele osób mogło stwierdzić, że ponownie udało jej się zakochać.

- Ciężkie poranki po ciężkiej nocy - lakonicznie napisała Blanka w opisie fotografii, a emotikony diabełka, serca i całusa tylko rozbudziły ciekawość internautów.

Jak informuje portal Plotek, Lipińska poinformowała, że mężczyzna to jej przyjaciel Marcin, z którym jest bardzo blisko i którego zna od dekady. Wygląda na to, że fani, którzy liczyli na nowy związek autorki "365 dni", muszą uzbroić się w cierpliwość. Wiemy jednak, jakimi fizycznymi cechami powinien wyróżniać się jej ideał.

- Ideał mężczyzny wygląda tak: ma duże usta, piękne zęby, „dziki wzrok”, szerokie barki, dużą klatę, umięśnione ręce, mały tyłek, długie nogi, duże dłonie. Celowo nie ma tu kraty na brzuchu, bo to mnie nie robi - zdradziła w mediach społecznościowych.

Post Blanki Lipińskiej
fot. screen: Instagram / blanka_lipinska