Zamknij

Big Brother: Klaudiusz Sevković pokazał syna. Tiger wyrósł na przystojniaka [FOTO]

12.10.2020 15:42

Klaudiusz Sevković z pierwszej edycji "Big Brothera" ma dwoje dzieci: Vanessę i Claudio-Tigera. Syn właśnie skończył 20 lat. Klaudiusz pochwalił się przystojnym synem na Instagramie.

Klaudisz Sevković z "Big Brothera"
fot. Wojciech Olszanka/East News

Klaudiusz Sevković zdobył popularność w 2001 roku dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". W programie stworzył niezapomniany duet Piotrem "Gulczasem", Gulczyńskim i choć program wygrał Janusz Dzięcioł to właśnie Klaudiuszowi udało się zrobić najbardziej spektakularną karierę w mediach. Po filmie "Gulczas, a jak myślisz?" Klaudiusz prowadził własny program kulinarny TVN. Potem zachwalał produkty w Telezakupach Mango, a w 2004 na nowo pojawił się w programie reality show "Bar 4: Złoto dla Zuchwałych" w Polsacie. Po przygodzie z show-biznesem zajął się prowadzeniem firmy organizującej eventy.

Klaudiusz co jakiś czas powraca do mediów, głównie w roli komentatora nowych edycji "Big Brothera", a także w kontekście swojej pięknej córki. Venessa Sevković ma 23 lata i prowadzi profil na Instagramie. W 2019 roku gościła z ojcem w studiu "Dzień Dobry TVN". Mało kto pamięta, że bohater "Big Brothera" ma także syna. Podobnie jak Vanessa, Claudo-Tiger Sevković jest owocem małżeństwa Klaudiusza z Angeliką Caroline pół-Angielką, pół-Austriaczką, którą gwiazdor reality show poślubił w 1994 roku. W czasie udziału swojego ojca w programie Tiger miał zaledwie kilka lat. Dzisiaj to już rosły dwudziestolatek, którego aparycja wzbudza miły dreszczyk wśród obserwatorek Klaudiusza.

"Big Brother": jak zmienili się znani uczestnicy? Czym się zajmują?

Big Brother: Klaudiusz Sevković pokazał syna 

Klaudiusz Sevković pochwalił się, że Claudio-Tiger miał urodziny. Z tej okazji opublikował wspólne zdjęcie i złożył synowi życzenia.

Wszystkiego Najlepszego Tiger! 

Wielu fanów nie mogło uwierzyć, że gwiazdor "Big Brothera" ma już tak dużego potomka. 

To jest ten mały brzdąc? Ale on wyrósł. Wszystkiego naj!

Przystojny

Extra chłopak, w ogóle niepodobny do taty, to chyba przez włosy ;)

A pamiętacie, jak mały Tiger wyglądał na zdjęciach z 2002 roku? 

klaudiusz sevkovic syn
fot.
loader