Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak o trudnych momentach w małżeństwie z Andrzejem Pietrasem. "To były ciężkie chwile"

2 min. czytania
05.05.2021 13:46
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak w swojej autobiografii "Gorąca krew" pisze o m.in. małżeństwie z Andrzejem Pietrasem, z którym przeżyła 37 lat. W publikacji nie brakuje zarówno dramatycznych wspomnień, jak i dobrych chwil.

Beata Kozidrak
fot. Viphoto/ East News

Beata Kozidrak, idąc śladem innych gwiazd, postanowiła napisać książkę, autobiografię "Gorąca krew", w której rozlicza się z m.in. z przeszłością. Po 37 latach jej małżeństwo z Andrzejem Pietrasem dobiegło końca. W lipcu 2016 roku para rozwiodła się. W książce Kozidrak porusza mnóstwo tematów, m.in. sukcesów z zespołem Bajm, a także blaski i cienie swojego małżeństwa z gitarzystą Bajmu.

Zobacz też:  Beata Kozidrak pożegnała Krzysztofa Krawczyka. Przyznała, że czegoś żałuje: „Płaczę”

Beata Kozidrak o trudnych momentach w małżeństwie z Andrzejem Pietrasem. "To były ciężkie chwile"

Jak podkreśla artystka, ciemne chmury nad ich związkiem pojawiły się, gdy do ich relacji wkradł się nałóg męża.

"Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem” - pisze Kozidrak w biografii "Gorąca krew".

Aby szybciej przełknąć bolesne chwile w małżeństwie, gwiazda "Bajmu" zaszywała się w pokoju z córką Kasią, gdzie razem słuchały muzyki.

„Kiedy zdarzały się trudne chwile, kiedy jedynym sposobem, żeby przetrwać, było zniknięcie, zamykałam się z córką w jej pokoju. To był nasz wspólny azyl. Ale też muzyczny czas dla siebie. Słuchałyśmy piosenek, podkręcałyśmy głośność, żeby zagłuszyć myśli" - czytamy w jej książce.

Jak się również okazuje, najpopularniejsze ballady Bajmu powstawały po kłótniach z mężem.

"Tak, ballady zwykle tworzyłam po kłótniach z Andrzejem. Gdyby zebrać moje teksty w jeden tom, stworzyłyby być może najwierniejszą biografię moich myśli i emocji. A na pewno każdy, kto zanurzy się w to, co piszę i śpiewam, pozna mnie naprawdę z bliska. Stanie się na swój sposób świadkiem moich euforii, ale też trosk i problemów. Również a małżeństwie” - podkreśla Kozidrak. Autobiografia Beaty Kozidrak "Gorąca krew" ukazała się 4 maja 2021 roku.