Obserwuj w Google News

Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"? Jest komentarz TVP. "Wyprosiła"

2 min. czytania
27.04.2021 16:30
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan na stałe wraca do "M jak Miłość"? W sieci pojawił się komentarz osoby związanej z TVP oraz głosy, że aktorka prosiła producenta serialu o powrót na plan zdjęciowy znanej produkcji.

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

"M jak Miłość" bez wątpienia znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych i niezmiennie cieszy się sympatią szerokiego grona oddanych fanów. Nic w tym dziwnego, jedna z flagowych produkcji TVP2 towarzyszy widzom już ponad dwie dekady, wielu z nich traktuje ulubionych bohaterów niczym realne osoby i emocjonalnie reaguje na wydarzenia na ekranie. Bez wątpienia jedną z najbardziej lubianych bohaterek jest Joanna Tarnowska, w którą od 2014 roku wciela się Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka cieszy się ogromną popularnością. Zniknęła z ekranów, kiedy zaszła w ciążę i pojawiły się plotki, że produkcja może planować całkowite zamknięcie wątku z jej udziałem.

Wszystko za sprawą tarć popularnej Baśki z Telewizją Polską. Przypomnijmy, że w 2019 roku Kurdej-Sztana, uznawana za czołową twarz TVP, została odsunięta od programów "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Pojawiły się głosy, że stacji nie po drodze było z poglądami, jakimi dzieliła się aktorka, a które nie współgrają z prorządową postawą publicznej telewizji. Aktorka otwarcie krytykowała wyrok w sprawie aborcji i wspierała Strajk Kobiet. Wiele osób uważało, że to wystarczy, by "podpaść" Jackowi Kurskiemu i stracić pracę.

Redakcja poleca

Barbara Kurdej-Szatan wraca do "M jak Miłość"? Jest komentarz TVP

Jak informuje portal Plotek, fani Basi i serialu "M jak Miłość" nie mają powodów do obaw. Według informatora portalu aktorka ponownie pojawi się na planie zdjęciowym już w maju. Sama miała prosić producenta formatu o możliwość powrotu.

- Barbara Kurdej-Szatan wyprosiła u Tadeusza Lampki, producenta "M jak miłość", powrót do serialu. Zgodził się. Na początek dał jej dwa dni zdjęciowe w maju, za cztery tysiące złotych  - czytamy.

Plotek poprosił także o komentarz TVP. Osoba związana ze stacją miała potwierdzić, że Barbara Kurdej-Szatan ponownie pojawi się w "M jak Miłość".

- W odcinkach serialu jej postać wraca od maja, natomiast jeśli chodzi o powrót aktorki na plan po urodzeniu dziecka, to już się to wydarzyło dużo wcześniej - poinformowała osoba związana z produkcją.

Miejmy nadzieję, że zobaczymy serialową Joannę jak najszybciej.