Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi piersią: "Nie ma chyba większej bliskości"

06.10.2020 15:00

Barbara Kurdej-Szatan niedawno po raz drugi została mama. Gwiazda chętnie dokumentuje na Instagramie chwile spędzane z synkiem. Ostatnio pokazała, jak karmi małego Henia piersią.

Barbara kurdej-Szatan
fot. Tricolors/ East News

Barbara Kurdej-Szatan we wrześniu po raz drugi została mamą. Gwiazda i jej mąż Rafał Szatan przywitali na świecie wyczekanego synka - Henia. Aktorka cieszy się z macierzyństwa i dokumentuje na Instagramie chwile spędzane z maleństwem. W mediach społecznościowych opublikowała urocze zdjęcie, na którym karmi piersią malucha. Fotografia skradła serca fanów.

"Ależ piękne zdjęcie", "to zdjęcie jest cudne", "najpiękniejsze co może być, karmienie dzidzi piersią" - zachwycają się internautki.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak karmi synka piersią

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej Hani. Para bardzo chciała mieć drugie dziecko, a o powiększenie rodziny starali się aż dwa lata. "Nasze starania o dziecko trwały prawie dwa lata (...) Pojechaliśmy z całą rodziną na święta do Zakopanego. W końcu miałam dużo wolnego czasu. Pod koniec listopada skończył się „Taniec z Gwiazdami”, do którego miałam bardzo intensywne treningi. Poza tym pracowałam na planach zdjęciowych, kręciliśmy szósty sezon „W rytmie serca”, „M jak miłość”, miałam też spektakle wyjazdowe. To był hardcore" - opowiadała aktorka w rozmowie z "Vivą!".

Jak wspominała Kurdej-Szatan, początki ciąży nie były najłatwiejsze." Postanowiłam zrobić test. Wyszło, że jestem w ciąży. Wielka radość. Ale kiedy poszłam na badania, okazało się, że jeszcze nie możemy się cieszyć na 100 procent, bo nie widać zarodka. Lekarz uprzedził mnie, że różnie bywa, czasem następują wczesne poronienia. Przez dwa tygodnie, w stresie, razem z Rafałem czekaliśmy na potwierdzenie tej ciąży. Dopiero kiedy okazało się, że wszystko jest w porządku, poinformowaliśmy rodzinę i producentów moich seriali – wyznała w „Vivie!” Barbara Kurdej-Szatan.

W drugiej połowie września gwiazda "M jak miłość" przywitała na świecie silnego i zdrowego chłopca - Henryczka.

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl