Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan nagrywa zabawy z mężem. Wieczorami zamienia się w bestię

03.11.2022 11:27

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się z fanami chwilami z rodzinnej podróży. Pokazała też fanom, jak wspólnie z mężem spędza wieczory. Rafał Szatan pod osłoną nocy zamienia się w bestię.

barbara-kurdej-szatan-nagrywa-zabawy-z-męzem-wieczorami-zamienia-się-w-bestie
fot. Piotr Molecki/East News

Barbara Kurdej-Szatan od lat tworzy szczęśliwy związek z Rafałem Szatanem. Para doczekała się dwójki dzieci, córki Hani i synka Henia. Gwiazda podzieliła się z fanami fragmentami z jej życia rodzinnego. W sieci pojawiła się seria zdjęć z wycieczki po Polsce, w którą aktorzy zabrali swe pociechy. Podróż była prawdopodobnie związana z odwiedzeniem grobów ich bliskich zmarłych.

To był piękny czas wspomnień, wzruszeń, tęsknoty. (…) Ogromna wdzięczność naszym dziadziom, babciom, prababciom... wszystkim przodkom - dziękuję, że byliście i za to jacy byliście. Jesteśmy dzięki Wam i również możemy przeżywać pięknie życie

- napisała poruszona aktorka i pokazała rodzinne fotografie.

Mimo zadumy gwiazdorska rodzina znalazła też czas na radosne chwile. Furorę w sieci zrobiło wieczorne nagranie Barbary i jej męża. Rafał Szatan wieczorami zamienia się w bestię.

Rafał Szatan ryczy jak bestia i śpiewa kołysanki z synem

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w sieci nagranie z wieczornej podróży powrotnej. Pomysłowi rodzice postanowili umilić dzieciom długą drogę poprzez liczne gry i zabawy. Nieoczekiwanie Rafał zaczął ryczeć jak potwór. Bestia, w którą wcielił się tata, nie przestraszyła jednak małego Henryka. Wywołała falę śmiechu, a wkrótce syn aktorów sam zaczął udawać potwora. Później rodzina śpiewała też wspólnie kołysanki, a Basia zachęcała synka do zaprezentowania fanom, jak wypowiada słowo „mama” i pokazuje, jakie dźwięki wydaje kot z piosenki.

barbara-kurdej-szatan-nagrywa-zabawy-z-męzem-wieczorami-zamienia-się-w-bestie1
fot. Screen Instagram (@kurdejszatan)

Fani byli zachwyceni rodzinnym czasem, który spędziły gwiazdy. Doszukiwali się też podobieństwa pociech do ich rodziców.

- Córka klon taty, synek klon mamusi.

- Ale sprawiedliwie. Każdy ma swojego małego klona.

- To się nazywa sprawiedliwy podział podobieństwa. Super rodzinka - pisali oczarowani rodziną Szatanów.

Wydaje się, że gwiazdy spędziły z dziećmi szczęśliwe chwile i potrafią pielęgnować wzajemne relacje. Zazdrościcie im tej rodzinnej sielanki?

loader
barbara-kurdej-szatan-nagrywa-zabawy-z-męzem-wieczorami-zamienia-się-w-bestie2
fot. barbara-kurdej-szatan-nagrywa-zabawy-z-męzem-wieczorami-zamienia-się-w-bestie2