Obserwuj w Google News

Ashley Gerren Taylor nie żyje. Modelka i gwiazda "Baldwin Hills" miała 30 lat

2 min. czytania
12.04.2021 16:29
Zareaguj Reakcja

Ashley Gerren Taylor nie żyje. Modelka i aktorka zmarła we śnie w niedzielę 11 kwietnia w wieku 30 lat. Tragiczną wiadomość przekazał w mediach społecznościowych jej znajomy, aktor Ray Cunningham.

Ashley Gerren Taylor Baldwin Hills
fot. Shutterstock

Ashley Gerren Taylor nie żyje. Modelka i aktorka, znana także jako Gerren Taylor, była gwiazdą popularnego reality show "Baldwin Hills". Amerykański serial telewizyjny emitowany był od lipca 2007 do marca 2009 roku. "Baldwin Hills" pokazywało życie bogatych afroamerykańskich nastolatków dorastających w dzielnicy Baldwin Hills w Los Angeles. Gerren Taylor była jedną z głównych gwiazd produkcji i pojawiła się we wszystkich sezonach show.

Teraz do fanów "Baldwin Hills" dotarły tragiczne wiadomości. Gwiazda reality show i modelka zmarła we śnie 11 kwietnia 2021 roku. Miała zaledwie 30 lat. Informację o śmierci przekazał jej przyjaciel, aktor Ray Cunningham: "Właśnie dotarła do mnie najgorsza wiadomość. Nienawidzę tego, że jest już w internecie. Spoczywaj w pokoju moja kochana Gerren" - napisał.

Zobacz także:  Paweł Czajor nie żyje. Aktor i gwiazdor "M jak miłość" miał zaledwie 38 lat

Ashley Gerren Taylor nie żyje. Gwiazda reality show "Baldwin Hills" zmarła w wieku 30 lat

Gwiazda reality show jest wspominana przez dawnych współpracowników z "Baldwin Hills" i fanów, którzy nie mogą pogodzić się z jej nagłym odejściem.

- Bezpiecznej podróży Gerren - napisał na Twitterze jeden z gwiazdorów "Baldwin Hills".

Przyczyna śmierci Ashley Gerren Taylor nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez jej rodzinę. Według nieoficjalnych doniesień młoda gwiazda cierpiała na toczeń, chorobę autoimmunologiczną. 30-letnia aktorka osierociła córkę. Dziewczynka często pojawiała się na zdjęciach na profilu instagramowym znanej mamy.