Zamknij

Królikowski zwyzywał dziennikarza podczas konferencji? "Bardzo agresywny, wszyscy się wystraszyli"

02.03.2022 20:51

Jak informuje portal Pudelek, Antoni Królikowski w trakcie konferencji prasowej programu "Przez Atlantyk" miał zwyzywać dziennikarza serwisu i być agresywny. Aktor miał sprawiać wrażenie, jakby był w stanie zaatakować.

Antoni Królikowski
fot. screen: Instagram /antek.krolikowski

Antoni Królikowski to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. W ostatnich latach zyskał rozgłos za sprawą współpracy z Patrykiem Vegą, który obsadził go między innymi w "Polityce" i "Bad Boy'u". Syn nieodżałowanego Pawła Królikowskiego dołączył w 2021 roku do obsady serialu "Mecenas Porada", wcześniej mogliśmy oglądać go między innymi w "Czasie honoru" i "Przyjaciółkach". Wziął także udział w nowym reality show stacji TVN "Przez Atlantyk".

W ostatnich dniach o Królikowskim mówi się jednak głównie ze względu nie na aktorskie dokonania, ale zawirowania w życiu prywatnym. Aktor w sierpniu 2021 roku wziął ślub z aktorką i modelką Joanną Opozdą, a 22 lutego na świat przyszedł ich synek Vincent. Wydawało się, że małżeństwo układa się świetnie, jednak w mediach pojawiła się informacja, że Antoni miał porzucić Opozdę dla sąsiadki, z którą ma romans. Internauci nie mieli litości, Królikowski został zalany falą krytyki, która dotknęła nawet jego mamę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Choć może liczyć na wsparcie między innymi Małgorzaty Rozenek-Majdan, dochodzą słuchy, że nie najlepiej radzi sobie ze stresem, co miał dobitnie pokazać podczas konferencji prasowej.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Antoni Królikowski zwyzywał dziennikarza na konferencji prasowej? Aktor miał być agresywny

Jak informuje portal, na konferencji prasowej promującej program "Przez Atlantyk" Antoni Królikowski miał zachowywać się agresywnie wobec dziennikarza serwisu i obrażać go wulgaryzmami.

- O k***a, ten patałach (...) Pudelek po serii kłamliwych artykułów chce ze mną wywiad (...) Nie no k***a, c**j, ten patałach chce rozmawiać. Nie będziemy rozmawiać - miał powiedzieć aktor.

Zdaniem Pudelka Królikowski miał zachowywać się dziwnie i być bardzo zdenerwowany. Do tego stopnia, że miał wystraszyć osoby biorące udział w konferencji.

- Wszyscy się wystraszyli. To wyglądało, jakby on zaraz miał się rzucić na dziennikarza. Był bardzo agresywny. To było straszne - miała ocenić jedna z dziennikarek, natomiast operator współpracujący z Pudelkiem miał stwierdzić, że "takiej agresji jeszcze nigdy nie widział". 

Także portal Pomponik, powołując się na swojego informatora, opisuje niepokojące zachowanie Antoniego.

- Na zmianę wydawał się pobudzony i rozbawiony, raz jakby miał dosłownie "zjazd". Wieszał się na innych uczestnikach programu, jakby szukał sojusznika, ale właściwie wszyscy poza Liroyem go unikali, odsuwali się od niego, zwłaszcza dziewczyny, Kaczoruk i Przybyszy. Wszyscy patrzyli na Antka jak na tykającą bombę. Nie zdejmował ciemnych okularów i zachowywał się, delikatnie mówiąc, dziwacznie i podejrzanie - czytamy.

Miejmy nadzieję, że z Antonim nie dzieje się nic złego.