Zamknij

Antoni Królikowski w oczach brata Joanny Opozdy. Rozmawiali o zdradzie? "Karma wróci frajerze"

Maciej Friedrich
11.03.2022 14:26

Patryk Opozda, brat Joanny Opozdy, miał opublikować na profilu Antoniego Królikowskiego dosadny komentarz. W wywiadzie mężczyzna przyznał, że rozmawiał z aktorem na temat zdrady w małżeństwie. Postawa Antka miała go mocno rozczarować.

Antoni Królikowski
fot. screen: Instagram / antek.krolikowski

Antoni Królikowski wyrastał na jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, współpraca z Patrykiem Vegą i udział w filmach kontrowersyjnego reżysera takich jak "Bad Boy" czy głośna "Polityka" uczynił z niego gwiazdę. Wydawało się, że syn Pawła Królikowskiego ma przed sobą swoje pięć minut, nie mógł także narzekać na brak szczęścia w życiu osobistym. Po nieudanych związkach między innymi z Julią Wieniawą i Katarzyną Sawczuk odnalazł szczęście u boku Joanny Opozdy, którą poślubił w sierpniu 2021 roku. 22 lutego 2022 na świat przyszedł ich synek Vincent. Jednak narodziny potomka przyćmił skandal związany z rzekomą zdradą Antoniego.

Jak poinformował portal Pudelek, Królikowski miał mieć romans ze swoją sąsiadką i nie pojawił się nawet, by odebrać opuszczającą szpital po porodzie małżonkę. Aktor nie zdementował plotek, co wywołało lawinę krytyki pod jego adresem. Także posty Opozdy sugerowały, że rodzinna sielanka to już przeszłość. Mama Vincenta najwyraźniej może liczyć na wsparcie rodziny, w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy usunięty już komentarz pod adresem Antka.

- Karma wróci frajerze - napisać miał Patryk Opozda.

Pudelek skontaktował się z bratem Opozdy, który nie krył, że bardzo zawiódł się na Królikowskim. Zdradził także, że rozmawiał ze szwagrem na temat małżeńskiej zdrady.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official

Brat Joanny Opozdy ocenił Antka Królikowskiego. Rozmawiali na temat zdrady

Patryk Opozda nie ukrywał, że bardzo poubił Antoniego Królikowskiego i cieszył się, że dołączył do jego rodziny. Okazuje się, że panowie mieli okazję porozmawiać na temat małżeńskiej niewierności.

- Z mojej strony mogę powiedzieć, że jest mi bardzo przykro, bo ja bardzo Antka lubiłem, jak nie kochałem jako nowego członka rodziny (...) Nie zapomnę, jak rozmawialiśmy na ten temat - temat zdrad. Powiedziałem mu, że wiem jak to jest - w małżeństwie są kłótnie i dzieją się różne rzeczy, ale sam byłem zakochany i nigdy nie zdradziłem kochanej przeze mnie osoby! Bo jeśli się kogoś kocha, to nie ma się potrzeby zdradzania takiej osoby! I że tego samego oczekuję od niego wobec mojej siostry Asi, którą bardzo kocham i życzę jej jak najlepiej - czytamy.

Brat Joanny nie ukrywa, że bardzo zawiódł się na mężu siostry.

- Wracając do Antka, chłopak mnie zawiódł... - podsumował.