Obserwuj w Google News

Antek Królikowski zaciera ślady po związku z Joanną Opozdą. Usunął post!

2 min. czytania
29.07.2022 16:55
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski przygotowuje się do rozwodu z Joanną Opozdą. Po ostatnim konflikcie z matką Vincenta postanowił pozbyć się pamiątek po byłym związku. Z profilu Antka właśnie zniknęło ważne zdjęcie. 

Antek Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda w sierpniu świętowaliby pierwszą rocznicę ślubu. Pobrali się dokładnie 7 sierpnia 2021 roku, gdy Joanna była już w ciąży. Jeszcze w tegoroczne walentynki Antek zapewniał o swojej miłości do żony i cieszył się z mającego narodzić się wkrótce syna, ale już pod koniec lutego wyszło, że małżonkowie nie są już razem. Antek związał się z pewną prawniczką, zaś Joanna została sama z nowo narodzonym synkiem. 

Opozda i Królikowski długo nie komentowali tabloidowych doniesień. Przełom nastąpił niedawno, przy odwołanego chrztu Vincenta. Małżonkowie zaczęli się wzajemnie oskarżać za pośrednictwem social mediów. Antek Królikowski twierdził, że Joanna kłamie i urządza prowokacje, robiąc z siebie ofiarę, z kolei aktorka zarzuciła Antkowi niepłacenie alimentów oraz brak zainteresowania synem. Królikowski odbijał piłeczkę publikacjami screenów mających potwierdzać przelewy. W dodatku obsmarował żonę w tabloidzie, że "szczuje rodzinę" i pozbawia go wpływu na decyzje związane z Vincentem. 

Redakcja poleca

Antek Królikowski usunął ciążowe zdjęcie Joanny Opozdy

Niestety relacje Antka i Joanny są obecnie tak napięte, że oboje nawet nie chcą wspominać tego, co ich kiedyś łączyło. Najpierw Joanna usunęła zdjęcia ze ślubu, a teraz Antek skasował walentynkowy post ze zdjęciem brzemiennej Joanny.

Już w lutym między małżonkami nie działo się najlepiej, ale czułe wyznanie Antka miało uspokoić plotki. Teraz gdy małżonkowie idą na noże i pewne jest, że wkrótce się rozwiodą, tata Vincenta postanowił usunąć pamiątki po dawnej miłości. Walentynkowy wpis poszedł w zapomnienie.

Z kolei Joanna Opozda niedawno wystawiła na sprzedaż swoją suknię ślubną i kreację z wesela. 

Joanna Opozda pozbywa się sukni ze ślubu z Antkiem Królikowskim. Wystawiła ją na sprzedaż [FOTO]

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News