Obserwuj w Google News

Antek Królikowski przerwał milczenie. Zareagował ws. skweru imienia jego ojca w Zduńskiej Woli

2 min. czytania
20.06.2022 13:54

Antek Królikowski z rodziną świętował otwarcie skweru im. Pawła Królikowskiego w Zduńskiej Woli. Aktor pojawił się publicznie po dłuższej przerwie, którą postanowił zrobić po serii skandali, a do tego przemówił na Instagramie. 

Antek Królikowski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Antek Królikowski wycofał się z życia publicznego po głośnych aferach związanych z zakończeniem związku z Joanną Opozdą oraz skandalu z walką sobowtórów na gali MMA. Aktor wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że przerwę pragnie wykorzystać na podreperowanie zdrowia. Wówczas wyszło na jaw, że kilka lat temu u gwiazdora zdiagnozowano stwardnienie rozsiane.

Od tamtej pory Antek milczy w mediach społecznościowych, a tym, co u niego słychać, wiadomo jedynie z tabloidów, które publikują zdjęcia Królikowskiego z nową partnerką oraz donoszą o jego kolejnych wizytach u syna Vincenta. 33-latek postanowił jednak wyjść z ukrycia i zamieścić pierwszy od miesięcy post na Instagramie. Okazja była bowiem nie byle jaka. 

Redakcja poleca

Antek Królikowski ujawnił się w sieci. Otwarto skwer im. Pawła Królikowskiego 

W ubiegłym tygodniu Antek Królikowski wziął udział w pierwszym publicznym wydarzeniu od czasu swojego zniknięcia. Razem z rodziną pojawił się na uroczystym otwarciu skweru im. Pawła Królikowskiego w Zduńskiej Woli. Mieszkańcy tego miasta postanowili uczcić pamięć o gwiazdorze "Rancza", który urodził się w Zduńskiej Woli i tam spędził dzieciństwo, i zadedykowali mu specjalne miejsce. 

Na spotkanie przybył klan Królikowskich z żoną i bratem aktora na czele. Pojawiły się też dzieci i rodzice artysty oraz jego wnuczek, dwuletni Józef. 

Myślę, że Paweł będzie tu przychodzić, bo on zawsze miał tę Zduńską Wolę w sercu, w głowie i niósł ją w świat. Był jej prawdziwym i oddanym ambasadorem - mówiła Małgorzata Ostrowska-Królikowska i dodała, że "jestem wstrząśnięta, wzruszona i zdziwiona, że coś takiego się wydarzyło w Zduńskiej Woli".

Z kolei Rafał Królikowski liczy, że skwer będzie miejscem niezwykłym i inspirującym niczym Hyde Park w Londynie, "bo to oddaje charakter Pawła" - podkreślił. 

Antek też postanowił zabrać głos. W relacji na Inststories zamieścił zdjęcia skweru i podziękował Zduńskiej Woli za fantastyczną inicjatywę. 

Dziękujemy całemu miastu za ten wspaniały gest - napisał. 

W czasie imprezy Antek sporo uwagi poświęcał swojemu bratankowi Józiowi. Niedługo zapewne będzie tak samo szalał ze swoim synkiem Vincentem, gdy ten trochę podrośnie. 

Joanna Opozda pokazała trzymiesięcznego synka. Uroczy bobas skradnie wam serce [FOTO]

pawel22
fot. Instastories:@antek.krolikowski
angtek2
fot. Instastories:@antek.krolikowski
pawel2
fot. Instastories:@malgorzata_ok