Zamknij

Antek Królikowski oficjalnie potwierdził narodziny syna. Pokazał pierwsze zdjęcie Vincenta [FOTO]

22.02.2022 22:01

Antek Królikowski oficjalnie potwierdził pogłoski, które pojawiły się w mediach: Joanna Opozda urodziła. Dumny tata pokazał pierwsze zdjęcie Vincenta.

Antek i Joanna
fot. Instagram/Antek Królikowski/screen

Joanna Opozda urodziła - informacje, które pojawiły się w mediach kilka godzin temu, zostały oficjalnie potwierdzone przez szczęśliwego tatę. Antek Królikowski opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie ze szpitala, na którym widzimy szczęśliwą mamę, tulącą w ramionach synka Vincenta.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Dietetyk zwraca się do trenerki. "Pozostaje mi zapłakać"

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali rodzicami. Aktor potwierdził radosne wieści

Na InstaStories Antka Królikowskiego pojawiło się zdjęcie ze szpitala, opatrzone jedynie krótkimi komentarzami, z których wynika, że Vincent dostał 10 punktów w skali Apgar, a Asia też 10 - naszym zdaniem w skali dzielności młodej mamy.

Jak widać, przypuszczenia fanów pary, którzy po niepokojącym dość wpisie Asi, w którym prosiła o modlitwę, zakładali, że już niebawem na świecie pojawi się długo wyczekiwany Vincent, sprawdziły się.

Na Instagramie pojawił się także długi wpis Joasi. Aktorka we wzruszających słowach wita swojego synka. Jak dowiadujemy się z jej wpisu, Vincent urodził się właśnie dziś - 22.02.2022.

Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat (...). Jesteś moją iskierką i nadzieją. Myślę, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem.
Chce żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością - napisała Joanna Opozda.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

Opozda
fot.