Zamknij

Antek Królikowski odwiedził syna w szpitalu. Jest po rozmowie z ordynatorem. W jakim stanie jest Vincent?

Judyta Wanicka
24.03.2022 16:24

Joanna Opozda trafiła z synem do szpitala. Z powodu poważnej infekcji Vincent musi spędzić kilka dni na oddziale patologii noworodków. Problemy zdrowotne maluszka postawiły na nogi Antka Królikowskiego, który pojechał do szpitala, wesprzeć synka i czuwająca nad nim żonę. Jak czuje się kilkutygodniowy Vincent? 

Antek Królikowski z synem Vincentem
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Joanna Opozda od czasu rozstania z Antkiem Królikowskim samodzielnie zajmuje się kilkutygodniowym Vincentem. Aktorka mimo przeciwności losu dzielnie radzi sobie z obowiązkami świeżo upieczonej mamy. Niestety po raz kolejny okazało się, że czas nie jest dla niej łaskawy. W środę wieczorem Joanna Opozda poinformowała, że jest z synem w szpitalu. Vincent poważnie zachorował i musiał zostać umieszczony na oddziale patologii noworodków. 

Niestety wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologi noworodka. Mały dostaje antybiotyk dożylnie, a jego stan jest stabilny. Będzie dobrze - uspokoiła obserwatorów Asia.

Aktorka musiała nocować w niewygodnym fotelu przy łóżku Vincenta. Warunki na oddziale noworodków niemile ją zaskoczyły. 

Dowiedziałam się również, że szpital, w którym jesteśmy z Vincentem i tak należy do tych lepszych, w większości placówek przy łóżkach są drewniane krzesła. Mam nadzieje ktoś w końcu coś z tym zrobi, bo warunki są skandaliczne - napisała. 

Pod postem posypała się masa słów wsparcia. Nie zabrakło też pytań o Antka Królikowskiego, który, jak wiadomo, nie towarzyszy na co dzień żonie w opiece nad dzieckiem. 

Antek Królikowski odwiedził syna w szpitalu. Jak się czuje Vincent? 

Na szczęście wbrew krytycznym sugestiom internautów Antek nie jest aż tak pochłonięty nowym związkiem, żeby nie reagować na trudną sytuację żony i syna. Jak informuje "Fakt", aktor pojechał do szpitala wspomóc Joasię. Porozmawiał także z ordynatorem na temat stanu zdrowia Vincenta. 

- Byłem w szpitalu i rozmawiałem z ordynatorem, także wszystko jest pod kontrolą. Zadbałem też, żeby Asia miała odpowiednie warunki - podkreślił. - Dla mnie najważniejszy jest teraz Vincent i jego zdrowie. I dla Asi też, także prosimy o uszanowanie tego - poprosił w rozmowie z "Faktem" Antek. 

Magdalena Stępień wraca po tygodniach milczenia. Poinformowała, co z jej chorym synkiem

loader
Paweł Kukiz Colin Farrel Paweł Wawrzecki
10 Zobacz galerię
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, cats / Splash News/EAST NEWS, VIPHOTO/East News