Zamknij

Antek Królikowski już nie ukrywa nowej partnerki. Oznaczył ją na zdjęciach z wakacji [FOTO]

12.08.2022 11:08

Antek Królikowski już nie ukrywa swojego nowego związku. Aktor pierwszy raz pochwalił się zdjęciami na Instagramie, na których oznaczył swoją nową partnerkę. Kim jest i jak wygląda nowa dziewczyna Antka Królikowskiego?

Antek Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antek Królikowski przed kilkoma miesiącami rozstał się z Joanną Opozdą, która była w wówczas w zaawansowanej ciąży. Jak donosił Pudelek, aktor miał odejść od żony krótko przed narodzinami Vincenta i zacząć układać sobie życie z nową partnerką.

Internautom dość szybko udało się ustalić tożsamość nowej dziewczyny Antka Królikowskiego - Izabeli. Kobieta, która ma pracować w jednej z warszawskich kancelarii prawnych, prędko usunęła swoje profile w sieci. Potem jednak można było ją zobaczyć u boku aktora na zdjęciach paparazzi, m.in. podczas romantycznych przechadzek po mieście. Nowy związek Królikowskiego potwierdziła potem sama Joanna Opozda, publikując screeny wiadomości, mające świadczyć o tym, że dziewczyna Antka groziła, że ją zniszczy. 

Antek Królikowski na wakacjach z nową partnerką 

Po ostatniej kłótni z Joanną Opozdą Antek uznał, że nie warto dłużej robić tajemnicy, z kim jest związany, i oficjalnie oznaczył profil swojej ukochanej na zdjęciach z wakacji. Na Instastories gwiazdora "Pętli" pojawiła się relacja udostępniona z konta Izabeli, ukazująca pokaz fajerwerków widziany z tarasu ich pokoju hotelowego.

antek krolikowskiw
fot. Instastories:@antek.krolikowski

Antek na razie nie wstawił żadnego zdjęcia, na którym widać jego nową dziewczynę. Ciekawscy internauci mogą przejść do konta Izy, ale jest ono prywatne, więc niczego poza zdjęciem profilowym nie zobaczą. 

Myślicie, że Antek i Izabela już niedługo zdecydują się pokazać razem na zdjęciach? 

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News