Zamknij

Antek Królikowski dodał nowe zdjęcie z synem. Wylał się wielki hejt. "Kończ waść, wstydu oszczędź"

Anna Skalik
07.03.2022 12:51

Antek Królikowski stara się wieść normalne życie, jednak niedawne doniesienia o rzekomym rozpadzie jego małżeństwa nadal są tematem numer jeden. Aktor pokazał nowe zdjęcie z synkiem, ale zamiast typowych wyrazów uznania, spotkał się z mocną krytyką.

Antek Królikowski
fot. Instagram/Antek Królikowski/screen

Antek Królikowski i Joanna Opozda oraz ich niepotwierdzone dotąd rozstanie wciąż wzbudzają olbrzymie zainteresowanie mediów. Choć żadne z nich nie wydało oświadczenia, w sprawie pogłosek o zakończeniu ich związku, to jednak internauci mają na ten temat już swoje zdanie i nie potrzeba im żadnych oficjalnych komunikatów. Od kilku dni można odnieść wrażenie, że czego by Królikowski nie zrobił, to od razu naraża się na krytykę i uszczypliwe komentarze - zdaniem komentujących są one usprawiedliwione, bo za swoje zachowanie powinien ponieść karę. Tak czy inaczej, pod każdym postem Antka w sieci niemal od razu pojawia się hejt.

Tak też jest z najnowszym zdjęciem z synkiem, którym aktor podzielił się na Instagramie.

Zobacz także: Maciek Dowbor pokazał zdjęcie ze stacji paliw. "Witajcie w świecie luksusu"

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z synkiem. Burza w komentarzach

Za pośrednictwem social mediów Antek Królikowski podzielił się radością ze swojego ojcostwa. Synek Vincent ma już prawie dwa tygodnie. Radosny tata, trzymając synka w rękach, zrobił sobie z nim zdjęcie i nie omieszkał pokazać go w sieci, dodając do tego komentarz, dotyczący tego, jak czuje się w roli ojca. Nie zabrakło górnolotnych słów.

Powstało nowe życie. Rola ojca to będzie najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu, trzymajcie kciuki, żeby młody zawsze żył na świecie pełnym miłości i pokoju - napisał Królikowski. Niestety, w przeważającej części komentarzy uwagę przykuwa nie ważny temat, poruszony przez Antka, ale jego rzekoma zdrada i rozstanie z mamą Vincenta.

Zdaniem niektórych, Antek pokazuje zdjęcie, by udowodnić innym, że sprawdza się jako ojciec. Pojawiają się też komentarze, że nie udźwignie rodzicielstwa, bo wymaga odpowiedzialności, a tej mu brakuje. Aktor został też nazwany niedzielnym tatą, a kilka kobiet przyznało, że podobne zachowania zna z autopsji.

Nie udowadniaj ludziom. Udowodnij sobie.

Nie sądzę, że to udźwigniesz. Rodzicielstwo to odpowiedzialność ! A tego Ci niestety brakuje.

Niedzielny tata…

Dojrzałości w tacierzyństwie bez zdjęć ustawianych, bez fleszów i przykrych info. Bądź ojcem takim, jakiego sam miałeś - ganią Antka internauci.

Słusznie?