Obserwuj w Google News

Anne Heche miała wypadek. Trafiła do szpitala w krytycznym stanie. Wideo wyciekło do sieci [WIDEO]

2 min. czytania
08.08.2022 08:54
Zareaguj Reakcja

Anne Heche miała wypadek, w którym doznała licznych poparzeń. Amerykańska gwiazda w piątek trafiła do szpitala w krytycznym stanie. W sieci pojawiło się wiele materiałów, dokumentujących zdarzenie i ukazujących auto po wypadku.

Anne Heche wypadek
fot. Instagram/@anneheche/screen/YouTube/KHOU11/screen

Anne Heche jest jedną z najbardziej popularnych amerykańskich aktorek. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak „Sześć dni, siedem nocy”, „Narodziny” czy „Podwójne życie”. Przez wiele lat była partnerką Ellen deGeneres. W sobotę w mediach pojawiły się informacje o dramatycznym wypadku z udziałem gwiazdy, po którym aktorka w krytycznym stanie trafiła do szpitala.

Zobacz także:  Roseanna Christiansen nie żyje. Gwiazda „Dallas” miała 71 lat

Anne Heche miała wypadek. Jej stan jest obecnie stabilny

Jak ujawniono, 53-letnia aktorka pędziła swoim autem przez osiedle domków jednorodzinnych w Los Angeles i z nieznanych przyczyn zjechała z jezdni, po czym uderzyła w jeden z domów.

Wypadek doprowadził do poważnego pożaru, który gasiło aż 59 strażaków. Na miejscu pojawiła się policja, która dotąd nie ujawniło możliwej przyczyny wypadku. Anne Heche trafiła do szpitala wprost na odział intensywnej terapii. Jak poinformowała osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z CNN, gwiazda ma szczęście, że żyje.

Redakcja poleca

Anne jest na oddziale intensywnej terapii i ma szczęście, że żyje. Ma poważne oparzenia i czeka ją długa rekonwalescencja. Jej zespół i rodzina wciąż próbują przeanalizować, co doprowadziło do katastrofy – cytuje wypowiedź portal Gwiazdy Wirtualna Polska.

Jak ustalono na podstawie zeznań świadków, aktorka miała jechać „od lewej do prawej”, próbując utrzymać wóz prosto. Niestety, uderzyła w dom, a jej auto wbiło się głęboko wewnątrz budynku i zatrzymało tuż obok siedzącej w fotelu mieszkanki posiadłości. Anne Heche, pędząc, nieomal uderzyłaby także w osobę jadącą rowerem. To cud, że nikt nie zginał - mówią świadkowie wypadku w rozmowie z telewizją KHOU 11, należącą do sieci CBS.

Choć Anne trafiła do szpitala w stanie krytycznym, obecne doniesienia mówią o tym, że stan gwiazdy ustabilizował się.

Anne jest w stanie stabilnym. Jej rodzina i przyjaciele proszą o dobre myśli i modlitwy oraz o uszanowanie prywatności w tym trudnym dla nich czasie – przekazała Duffy Boylston, przyjaciółka Heche.