Zamknij

Anne Heche spowodowała wypadek. Szokujące ustalenia śledczych

Anna Skalik
09.08.2022 10:47

Anne Heche to jedna z najbardziej znanych amerykańskich gwiazd. W miniony piątek spowodowała wypadek, po którym trafiła do szpitala. Z ustaleń śledczych wynika, że na krótko wcześniej mogła spowodować inny wypadek i uciekała z miejsca zdarzenia.

Anne Heche
fot. Instagram/@anneheche/screen/Twitter/debrapalermo/screen

Od weekendu w amerykańskich mediach pojawiają się doniesienia o tym, że aktorka Anne Heche spowodowała wypadek, po którym w krytycznym stanie trafiła na oddział intensywnej terapii. Kobieta miała liczne oparzenia po tym, jak auto, które prowadziła, stanęło w płomieniach.

Niedawno przyjaciółka gwiazdy poinformowała, że stan Anne jest już stabilny, mimo to rodzina aktorki prosi o modlitwę i apeluje o uszanowanie prywatności.

Choć stan Anne Heche jest już lepszy, to jednak nie ma ona powodów do radości, bo jest bardzo prawdopodobne, iż w związku ze spowodowanym przez siebie wypadkiem usłyszy zarzuty. Chodzi o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

Zobacz także: Maciej Stuhr trafił do szpitala po wypadku na planie. Musiał przejść operację [FOTO]

Anne Heche spowodowała wypadek. Nowe ustalenia śledczych

Do zdarzenia doszło w piątek, 5 sierpnia. Aktorka pędziła swoim autem przez osiedle domków jednorodzinnych w Los Angeles i z nieznanych przyczyn zjechała z jezdni, po czym uderzyła w jeden z domów, wbijając się do środka i zatrzymując się tuż obok siedzącej w fotelu kobiety. Auto natychmiast stanęło w płomieniach, a pożar błyskawicznie rozprzestrzenił się na cały dom, przez co musiał być gaszony przez blisko 60 strażaków.

Reprezentant aktorki ujawnił, że Heche wymaga szeregu operacji.

Heche wpadła od razu w śpiączkę. Ma poważne problemy z układem oddechowym, co jest wynikiem rozległych poparzeń. Wymaga szeregu operacji – informują Gwiazdy Wirtualna Polska.

Już wcześniej pojawiały się informacje o tym, że Heche jechała przez osiedle wężykiem i ledwo ominęła osobę jadącą rowerem. Ostatecznie w wypadku nie ucierpiały osoby postronne, jednak dom, w który wjechała aktorka, doszczętnie spłonął. Na szczęście dzięki internetowej zbiórce kobieta będzie mogła zacząć nowe życie.

Od początku sugerowano, że Heche mogła być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Krew aktorki została poddana badaniom, ale ich wyniki nie zostały jeszcze ujawnione.

Teraz jednak w mediach pojawiły się kolejne zaskakujące informacje, ujawnione w toku śledztwa. Okazuje się, że Anne Heche mogła uciekać z miejsca innego wypadku, który spowodowała. Gwiazdę powiązano z incydentem, w którym doszło do potrącenia osoby pieszej. Sprawca uciekł z miejsca wypadku i śledczy podejrzewają, że mogła to być właśnie Heche.

Sprawa jest rozwojowa a aktorkę po pociągnięciu do odpowiedzialności może spotkać bardzo surowa kara.