Zamknij

Anna i Robert Lewandowscy na romantycznych wakacjach. Trenerka pokazała gorące zdjęcie

09.07.2021 14:47

Anna i Robert Lewandowscy postanowili odpocząć od obowiązków i wybrać się na wspólne wakacje. Trenerka relacjonuje wyjazd na Instagramie. Ostatnio opublikowała romantyczne zdjęcia ze swoim mężem.

Anna Lewandowska Robert Lewandowski
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Piłkarz i trenerka odnoszą ogromne sukcesy w życiu zawodowym i cieszą się szczęściem w życiu prywatnym. Para doczekała się dwóch córek: Klary oraz Laury. Choć Lewandowscy zwykle pokazują się z ukochanymi dziećmi, tym razem postawili na odpoczynek tylko we dwoje. Na Instagramie trenerki pojawiły się zdjęcia z urlopu we Włoszech.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała cellulit na nogach. Udzieliła fankom zaskakującej rady [FOTO]

Anna i Robert Lewandowscy na romantycznym zdjęciu z wakacji [FOTO]

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się do włoskiej Sardynii. Jak widać na zdjęciach opublikowanych na Instagramie, para cieszy się radosnym, wspólnym czasem. Na fotografiach nie zabrakło czułości - gwiazda na InstaStories pokazała, jak przytula i całuje męża.

- Poza tym, że go kocham, to nawet całkiem go lubię. Czas na wino z moim ziomkiem - dodała w opisie pod innym zdjęciem.

Tymczasem na profilu Roberta Lewandowskiego na Instagramie pojawiła się fotografia, która szczególnie przypadła do gustu fankom piłkarza. Sportowiec pokazał się w samych kąpielówkach, eksponując umięśniony tors. Jesteśmy pewni, że Lewandowscy wrócą wypoczęci z wymarzonych wakacji.