Zamknij

Gwiazda serialu TVN wzięła ślub. Podczas uroczystości doszło do wpadki

13.09.2021 19:10

Anna Zuch z serialu TVN "19+" wzięła ślub. Aktorka wcielająca się w Lenę pochwaliła się zdjęciem z mężem i wyznała, że w czasie uroczystości przydarzyły się drobne potknięcia. Gwiazda pochwaliła się także zdjęciami z sesji ślubnej. 

Anna Zuch
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Anna Zuch, trenerka fitnessu i influencerka znana z roli w paradokumencie "19+", wyszła za mąż. Tym samym dołączyła do innych gwiazd show-biznesu, które w ostatnim czasie stanęły na ślubnym kobiercu, m.in. Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka oraz Julii Królikowskiej, która w minioną sobotę poślubiła lekkoatletę Jakuba Piotra Nowaka.

Anna Zuch z "19+" wzięła ślub 

Gwiazda serialu TVN, wcielająca się w rolę Leny Gawrońskiej, już tydzień temu zakomunikowała swoim obserwatorom, że została mężatką. Zamieściła wówczas zdjęcie z sesji ślubnej, na której widzimy ją w romantycznym pocałunku z mężem Michałem. 

Kocham Cię najbardziej na świecie, mój mężu! - napisała Anna Zuch.

Kilka dni później aktorka "19+" udostępniła fotografię wykonaną tuż po przysiędze małżeńskiej i zdradziła szczegóły tamtego dnia. Jak wyznała, do ślubu przygotowywała się od dwóch lat. Uroczystość odbyła się tak, jak sobie to wymarzyła, choć w przypływie emocji zdarzyło się parę drobnych potknięć. 

Oswajam się z tą myślą od kilku dni i muszę przyznać, że nazywanie Michała mężem jest dla mnie cały czas bardzo ekscytujące. Jest mi smutno, że to cała impreza, to wydarzenie tak szybko minęło, a czekałam na to 2 lata. Chciałabym być jednocześnie panną młodą i gościem weselnym, żeby móc to zobaczyć z innych perspektyw. W moim odczuciu było idealnie! Oczywiście nigdy nie obejdzie się bez małych potknięć, takich jak np. brak wspólnego zdjęcia pod kościołem czy nierozłożony tren, kiedy wchodzisz do kościoła (choć po to go potem całą noc dźwigasz ze sobą). Ciężko jest spędzić ze wszystkimi tyle czasu, ile się chce, ale wydaje mi się, że nam się to udało. Pomimo tego, że wesele było "NASZE", MY często byliśmy przy dwóch osobnych stolikach, żeby zabawić jak największą ilość gości weselnych naszym towarzystwem. Mimo to byliśmy cały czas razem - opowiedziała gwiazda "19+".

Joanna Opozda szczerze o dniu ślubu z Antkiem: "Byłam wściekła, zawiedziona i smutna"

loader