Obserwuj w Google News

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o wakacyjne zdjęcie z flamingami [FOTO]

2 min. czytania
22.04.2021 13:15
Zareaguj Reakcja

Anna Wendzikowska mimo pandemii i przytyków fanów wciąż podróżuje. Gwiazda najczęściej wybiera egzotyczne, dalekie kierunki. Dziennikarka regularnie publikuje piękne zdjęcia z podróży na Instagramie. Tym razem ogromne emocje wzbudziła fotografia, na której Wendzikowska pozuje z flamingami.

Anna Wendzikowska
fot. Viphoto/ East News

Anna Wendzikowska nie może usiedzieć w miejscu. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" kiedy tylko może, wylatuje na egzotyczne wakacje, fotografując się w pięknych strojach i równie pięknych okolicznościach przyrody. Wendzikowska nie raz już zbierała cięgi za to, że podróżuje w pandemii, gdy większość obywateli musi zostać w domu. Internauci regularnie zarzucają jej brak empatii i wyczucia. 

Zobacz też:  Anna Wendzikowska pochwaliła się gorącym zdjęciem w bikini [FOTO]

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o wakacyjne zdjęcie z flamingami [FOTO]

Również i tym razem Wendzikowskiej dostało się od fanów. Teraz poszło o fotografowanie się z pięknymi flamingami na wyspie Aruba. Fani zwrócili uwagę, że ptaki mają podcinane skrzydła po to, aby nie mogły uciec przed turystami z prywatnej plaży.

"Te biedne ptaki mają podcinane skrzydła, żeby ludzie mogli sobie robić z nimi zdjęcia. To jedyna plaża z takimi "atrakcjami" i za dobrą kasę możesz sobie porobić foteczki. Dla mnie niesmaczne i niefajne", "te flamingi mają pocięte skrzydła, żeby ładnie można było z nimi polować do zdjęć. To jest tylko pod turystów to miejsce zrobione", "Nie ma to jak - świadoma turystyka. Następnym razem proszę o zdjęcie z delfinarium... Ważne, żeby „kontent” się zgadzał...btw kolor kostiumu zapewne nieprzypadkowy" - piszą internauci.

Pod postem wywiązała się również gorąca dyskusja na temat świadomej turystyki. Oczywiście mnóstwo fanów stanęło po stronie celebrytki, podkreślając, że inni wytykający błędy Wendzikowskiej po prostu jej zazdroszczą.