Obserwuj w Google News

Anna Wendzikowska stanęła w obronie Edyty Górniak. "To, co mówi, jest prawdą"

1 min. czytania
03.07.2022 18:19
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak stwierdziła całkiem na serio, że wśród ludzi żyją pozbawieni duszy reptilianie. Piosenkarka nieoczekiwanie znalazła zrozumienie u Anny Wendzikowskiej. Gwiazda TVN przyznała, że "dużo rzeczy, o których mówi Edyta ma sens". 

Anna Wendzikowska i Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News, WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Wystąpienie Edyty Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi "Harmonia Kosmosu 2022" wywołało spore kontrowersje. Piosenkarka powiedziała, że wokół nas żyją istoty pozbawione duszy, a ona sama widzi w show-biznesie mnóstwo "reptyli". Ponadto nawoływała do "dziękowania Matrixowi" i wyznała, że od dawna otrzymywała "przekazy" o tym, co się wydarzy w przyszłości, m.in. w sprawie pandemii.

Redakcja poleca

Anna Wendzikowska broni teorii Edyty Górniak 

Krytykowana Edyta Górniak nieoczekiwanie znalazła sprzymierzeńca. Anna Wendzikowska stwierdziła, że rozumie, co Edyta miała na myśli, mówiąc o tym, że nie każdy człowiek ma duszę. 

Generalnie to, co mówi Edyta, jest prawdą. W pewnym sensie jest tak, że nie każdy ma głębię, nie każdy ma duszę - wytłumaczyła w rozmowie z "Faktem" gwiazda TVN.

Dziennikarka nie kryła podziwu dla rozwoju duchowego Edyty. Podkreśliła, że wiele teorii głoszonych przez gwiazdę jest wartych uwagi, a przyznanie diwie racji jest tylko kwestią czasu. 

Edyta jest bardzo mocno wkręcona w rozwój, w duchowość i dużo rzeczy, o których mówi, ma sens i myślę, że żyjemy w takim czasie, że odkrywamy, że w tym wszystkim jest coś poza Matrixem – tłumaczyła Anna Wendzikowska. 

Woźniak-Starak skomentowała słowa Wendzikowskiej o niskich mężczyznach. Nawiązała do zmarłego męża

EN_01489477_0321
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS
EN_01530142_0216
fot. Pawel Wodzynski/East News