Zamknij

Anna Wendzikowska pokazała stare zdjęcie. Wspomina czasy przed kwarantanną: "Mam dość"

Patrycja Chudolińska
17.04.2020 15:34

Anna Wendzikowska, podobnie jak reszta Polaków, spędza ostatnie dni przede wszystkim w domu. Gwiazda wyznała fanom, za czym tęskni najbardziej w czasach globalnej pandemii.

Anna Wendzikowska
fot. Instagram/@aniawendzikowska

Anna Wendzikowska spędza większość swojego czasu w domu. Prezenterka "Dzień dobry TVN" stosuje się do zaleceń rządu i wychodzi jedynie w przypadku ważnej potrzeby, m.in. na zakupy oraz do pracy. Gwiazda dzieli się swoimi wrażeniami z kwarantanny w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia. Ostatnio Ania pokazała starą fotografię w niebieskiej bluzie i pięknej spódnicy z tiulu. Zdradziła, za czym najbardziej tęskni w trudnym czasie społecznej izolacji.

Anna Wendzikowska wspomina czasy przed kwarantanną

Anna Wendzikowska opublikowała zdjęcie wykonane na jednej z warszawskich ulic. Prezenterka pozuje w wiosennej stylizacji i delikatnie się uśmiecha.

- Wolność... Słońce, świeże powietrze, wiatr we włosach... Takie mam proste marzenia. #kwarantanna #mamdość - dodała w opisie pod fotografią.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Internauci szybko zwrócili uwagę na to, że gwiazda nie ma na twarzy maseczki. Od czwartku w Polsce obowiązuje nakaz zakrywania twarzy w miejscach publicznych. Anna Wendzikowska tłumaczy jednak, że zdjęcie zrobione zostało już jakiś czas temu.

- To #throwback niestety... Teraz siedzę w domu - zaznaczyła w komentarzu.

Fani przyznają w komentarzach, że podobnie jak Ania mają dość siedzenia w domu. Trwająca od miesiąca izolacja daje się we znaki każdemu.

- Ja również mam dość... marzy mi sir jakaś podróż do jakiegoś ciepłego kraju albo po prostu zwykły spacer w moich ulubionych miejscach, gdzie na tę chwilę pójść nie mogę... Aniu, podziwiam Cię, że dajesz radę, ciągle w podróży, a teraz ciągle w jednym miejscu... pozdrawiam Cię gorąco.

- Mnie brakuje swobodnego pójścia do sklepu, jazdy na rowerze po mieście i lesie, wolności...

- Wszyscy za tym tęsknimy.

RadioZET.pl/PCh