Zamknij

Anna Samusionek morsuje na sucho w ręczniku. Zapomniała, że nie założyła majtek?

22.01.2021 22:44

Anna Samusionek dołączyła do grona gwiazd i celebrytów, którzy dostrzegli zalety morsowania. Aktorka "Na Wspólnej" dopiero zaczyna swoją przygodę i morsuje na sucho przed domem. Ostatnio o poranku postanowiła, że zamiast kawą orzeźwi się lodowatym śniegiem. W przypływie energii zapomniała jednak, że pod ręcznikiem nie ma bielizny.

Anna Samusionek
fot. TRICOLORS/East News

Anna Samusionek znana jest z wielu ról serialowych i filmowych. Obecnie najbardziej rozpoznawana dzięki grze w "Na Wspólnej". Aktorka jest rownież obecna w social mediach, a na Instagramie, gdzie ma blisko 19 tysięcy obserwujących, regularnie dzieli się momentami ze swojego prywatnego życia. Kilka dni temu podzieliła się wieścią o tym, że i ona postanowiła skorzystać z dobrodziejstw morsowania. A ponieważ aura była świetna, zamiast porannej kawy postanowiła orzeźwić się śnieżnym masażem.

Zobacz także: Melania Trump odsuwa się od Donalda. Wideo stało się hitem sieci [WIDEO] 

Anna Samusionek morsuje na sucho

Jak stwierdziła aktorka, taka zabawa na śniegu daje mnóstwo energii i jest lepsza niż poranna kawa. Razem z koleżanką wyskoczyły na chwilę do ogrodu, by tam oddać się morsowaniu. Samusionek miała na sobie jedynie ręcznik, który podczas krótkich ekscesów odwinął się do góry, ujawniając brak bielizny. Na szczęście jest to ledwo zauważalne, na tyle, że trudno mówić tu o wielkiej wtopie.

Pod materiałem pojawiło się mnóstwo słów uznania dla takiego wyczynu. Część internautów zauważa, że woli jednak pozostać przy kawie.

RadioZET.pl