Zamknij

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała, jak teraz wygląda jej grób [FOTO]

05.10.2021 14:54

W 2021 roku obchodzimy 7. rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, uwielbianej przez widzów aktorki znanej między innymi z serialu "Złotopolscy". Siostra gwiazdy pokazała, jak obecnie wygląda jej grób. Wierni fani nadal pamiętają o Ani.

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu
fot. Tomasz Zukowski/East News

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek karierę rozpoczynała jako modelka, w 1994 roku dotarła do finału konkursu Twarz Roku. Na ekranie po raz pierwszy pojawiła się trzy lata później, wcielając w postać "Suczki" w filmie "Ciemna strona Wenus". Jednak przełomem w jej karierze był angaż do serialu "Złotopolscy", gdzie w latach 1998-2010 grała Marylkę, sympatyczną policjantkę, jedną z ulubionych postaci całej produkcji. Kreacja przylgnęła do Ani, która przez wiele osób była niemal identyfikowana z bohaterką. Przybylska jednak nie skupiała się na jednej roli, mogliśmy oglądać ją między innymi w sensacyjnym "Sępie", "Karierze Nikosia Dyzmy" czy doskonale przyjętym serialu komediowym "Daleko od noszy".

Anna odnosiła także wielkie sukcesy jako modelka, przez 9 lat była twarzą Astor w Polsce, jako pierwsza Polka reprezentowała także markę w całej Europie. Współpracowała z wieloma znanymi firmami, dwukrotnie mogliśmy oglądać ją także w odważnych sesjach na łamach magazynu "Playboy". Otrzymała nawet propozycję prowadzenia "Perfekcyjnej pani domu" i "Mam talent!". Niestety, doskonale rozwijającą się karierę Przybylskiej przerwała choroba.

W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki, leczyła się w Gdańsku, a nawet wyjechała do Szwajcarii. Niestety, 5 października 2014 aktorka zmarła w swoim domu w Gdyni. Pozostawiła pogrążone w żałobie dzieci: synów Szymona i Jana oraz córkę Oliwię Bieniuk, a także ukochanego Jarosława Bieniuka.

Anna Przybylska zmarła 7 lat temu. Siostra aktorki pokazała, jak teraz wygląda jej grób

Choć ciężko w to uwierzyć, Anny Przybylskiej nie ma wśród nas już 7 lat. Oddani fani nadal ciepło wspominają aktorkę, podobnie jak jej przyjaciele i rodzina. Na profilu siostry gwiazdy, Agnieszki, pojawiło się zdjęcie z cmentarza. Grób Przybylskiej odwiedzają nie tylko najbliżsi, ale także jej wielbiciele.

- Tak niewiele, a jak wiele. Gratias tibi - napisała siostra zmarłej.

W sieci zaroiło się od komentarzy, w których internauci wspominają Anię. Wiele z nich chwyta za serce.

- Pamiętam tę niedzielę, kiedy dowiedziałam się o śmieci Ani. Świat stanął w miejscu.

- Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Na zawsze w naszych sercach.

- Pierwszy raz w życiu płakałam po śmierci kogoś, kogo nie znałam osobiście. Pamiętam ten dzień. Byłam w podróży, mało używałam telefonu. Wiadomość dotarła do mnie wieczorem po przylocie do domu. Byłam na grobie Ani kilka lat temu, podczas urlopu w Trójmieście. Zostawiłam białego aniołka. Brak słów dla tej straty, 7 lat - czytamy. 

Grób Anny Przybylskiej
fot. MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News