Obserwuj w Google News

Anna Powierza ostrzyknęła się botoksem. Teraz gwiazda "Klanu" ostrzega inne kobiety

2 min. czytania
07.07.2022 16:13
Zareaguj Reakcja

Anna Powierza jest jedną z gwiazd, która otwarcie przyznaje się do operacji plastycznych. Choć nie ukrywa, że przed laty poprawiała swoją urodę, jakiś czas później medycyna estetyczna przyniosła jej same problemy ze zdrowiem.

Anna Powierza ostrzyknęła się botoksem. Teraz gwiazda "Klanu" ostrzega inne kobiety
fot. Instagram.com/ Anna Powierza

Anna Powierza to aktorka, która dała się poznać fanom, grając sympatyczną Czesię w serialu " Klan". Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych, w których chętnie publikuje swoje zdjęcia. Jakiś czas temu pisała, że nie popiera wyglądu wygładzonego przez skalpel i desperackiego dążenia do zatrzymania młodości.

Zobacz też:: Anna Powierza zakochana. Gwiazda "Klanu" zdradziła, czy planuje ślub

Anna Powierza ostrzyknęła się botoksem. Teraz gwiazda "Klanu" ostrzega inne kobiety

"To nie jest zbyt mądre, gdy pracuje się w biznesie promującym desperacką młodość nawet po siedemdziesiątce" - napisała w mediach społecznościowych. Fani przypomnieli jej, że przecież sama przed laty korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej, operując nos i wygładzając zmarszczki toksyną botulinową. Sama zainteresowana mówiła przed laty, że nie dostaje aktorskich propozycji z powodu... nosa.

"Widziałam w telewizji kilka moich ujęć, które byłyby przepiękne, gdyby ten nosek był inny. Musiałam coś z tym zrobić" - powiedziała przed laty w rozmowie z "Galą". Zmiana okazała się na plus, a sama aktorka przyznała, że po korekcie poczuła się znacznie lepiej. Z kolei jakiś czas temu przyznała, że wstrzyknęła sobie botoks.

"Raz wstrzyknęłam sobie botoks. Raz kwas hialuronowy. Kilka razy testowałam też jakieś inne zabiegi. Jednak patrząc na znajome, które od lat korzystają z zabiegów tego rodzaju, czułam, że to nie moja droga" - pisała Powierza.

Niestety, tuz po tym, gdy użyła  botoksu, pojawiły się problemy ze zdrowiem.

"Po tym, jak ostrzyknęłam się botoksem, czułam się niekomfortowo, bo kiedy coś mówiłam, to ruszała mi się tylko część twarzy i niekoniecznie ta, która powinna. Zakończyłam więc tę przygodę" - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Gwiazda ostrzegła też inne kobiety przed poprawianiem urody. Co ma na ten temat do powiedzenia?

"Botoks, kwas hialuronowy, owszem, dają efekt WOW, natychmiast odmładzają skórę, ale de facto przyśpieszają starzenie!" - pisała za pośrednictwem Facebooka.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS