Zamknij

Anna Powierza kusi odważnym dekoltem. Czesia z "Klanu" zaszalała ze stylizacją

Sylwia Wamej
11.12.2019 19:16

Anna Powierza pojawiła się na uroczystej premierze spektaklu "Pomoc domowa" Teatru Palladium. Gwiazda "Klanu" postawiła na drapieżną stylizację, eksponującą biust.

Anna Powierza
fot. Instagram.com/ Anna Powierza

Anna Powierza kusi biustem. Aktorka pokazała się w odważnej stylizacji

Anna Powierza to gwiazda, która uwielbia eksponować swoją kobiecość. Na salonach chętnie wybiera kreacje uwydatniające biust. Nie inaczej było i tym razem. Gwiazda "Klanu" pojawiła się na premierze spektaklu "Pomoc domowa" warszawskiego teatru Paladium". Na tę okazję Czesia z "Klanu" wybrała granatowy garnitur z dwurzędową marynarką, pod którą założyła jedynie czerwony biustonosz. Dość pokaźny dekolt mocno przykuwał uwagę, gdy gwiazda fotografowała się na ściance.

Anna Powierza
fot. Viphoto/East News

Anna Powierza. Gdzie grała oprócz "Klanu"?

Anna Powierza to gwiazda, która zapadła w pamięci widzów rolą Czesi w "Klanie". Debiutowała na ekranie w 1994 roku epizodyczną rolą w filmie "Panna z mokrą głową" i serialu o takim samym tytule. W latach 1994–1995 grała Martę, córkę głównych bohaterów w serialu TVP "Spółka rodzinna". Anna Powierza brała też udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak "Playboy" czy "CKM". Prywatnie Anna Powierza jest mamą kilkuletniej córeczki - Helenki.

 

RadioZEt.pl/SW