Obserwuj w Google News

Anna Mucha świętuje 41. urodziny. Zafundowała sobie gorącą sesję z tortem [FOTO]

2 min. czytania
26.04.2021 21:53
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha obchodzi 41. urodziny. Gwiazda "M jak miłość" pokazała się w sesji zdjęciowej z efektownym tortem. W ramach życzenia urodzinowego poprosiła fanów o przysługę. 

Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych serialowych gwiazd w Polsce. Od lat gra Magdę Marszałek-Chodakowską w serialu "M jak miłość". Zaczynała jednak jako gwiazda wielkiego ekranu w takich hitach jak "Lista Schindlera", "Panna Nikt", "Młode Wilki 1/2" czy "Chłopaki nie płaczą". Potem sporadycznie pojawiała się w kinowych produkcjach, a jeśli już, to głównie w komediach romantycznych takich jak "Och, Karol 2" czy kolejnych częściach "Kogla Mogla". Zagrała także u Patryka Vegi w filmach "Pitbull. Nowe porządki" oraz nadchodzącej  kontrowersyjnej produkcji z Małgorzatą Rozenek "Miłość, seks & pandemia". W kinie gwieździe udało się wykreować wizerunek seksownej uwodzicielki, który z upodobaniem realizuje także w mediach społecznościowych. Na Instagram trafiły właśnie kolejne gorące zdjęcia Anny Muchy, która właśnie skończyła 41 lat. 

Anna Mucha odważnie odsłoniła biust w koronkowej bieliźnie. "Mięciutkie, zmysłowe" [FOTO]

Anna Mucha w urodzinowej sesji. Aktorka skończyła 41 lat 

Anna Mucha pochwaliła się sesją zrealizowaną z okazji urodzin. Gwiazda "M jak miłość" 26 kwietnia skończyła 41 lat. 

Hello World... i wtedy wchodzę ja. Kochani! Jestem szczęściarą, jestem zdrowa, spełniona, kocham i jestem kochana, jestem najedzona i jest mi ciepło, otoczona życzliwymi mi ludźmi, dającymi mi siłę, żebym nie jeb...ła tych nieżyczliwych. Mam najwspanialsze Dzieci na świecie, wspaniałą pracę (za która tęsknię) i wielkie plany dotyczące przyszłości. Będę podróżować, jeść i śmiać się... Także już wiecie czego mi życzyć. Natomiast jeśli zechcielibyście "zrobić mi dzień i prezent", to bardzo proszę o wsparcie i datek dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłężeby budować siłę tych, którzy będą naszą przyszłością - napisała Mucha w urodzinowym poście. 

Pod zdjęciami wydekoltowanej Anny Muchy, pozującej w wieczorowej sukni obok okazałego tortu posypały się życzenia. Trzeba przyznać, że solenizantka jest w rewelacyjnej formie. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Anna Mucha brutalnie zaatakowana w święta. Gwiazda pokazała zdjęcie [FOTO]