Obserwuj w Google News

Anna Mucha brutalnie zaatakowana w święta. Gwiazda pokazała zdjęcie [FOTO]

2 min. czytania
07.04.2021 15:01
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha szukała otwartego sklepu przed Wielkanocą i wszystko relacjonowała na Instastories. Nagranie gwiazdy "M jak miłość" sprowokowało agresywną reakcję pewnego mężczyzny, który zwyzywał aktorkę i groził jej. 

Anna Mucha
fot. TRICOLORS/East News

Anna Mucha spędziła Wielkanoc w rodzinnym gronie. Aktorka, która od lat wciela się w rolę Magdy Marszałek w "M jak miłość", nie należy do przesadnie tradycyjnych osób, ale mimo to postanowiła wyprawić święta jak należy. - Święta, święta i po świętach... A wczoraj było jeszcze tak pięknie. A dziś modlitwy, żeby tylko w c*cki poszło. Albo żeby przynajmniej nie było efektu jojo - napisała 41-latka, wypinając biust przed stołem zastawionym ciastem.

Tegoroczna Wielkanoc zapadnie gwieździe w pamięć jeszcze z jednego powodu. W Wielką Sobotę Mucha wybrała się na zakupy. Niestety za późno, bo wszystkie sklepy w okolicy były już zamknięte. Relację z gorączkowych poszukiwań otwartego spożywczaka można było śledzić na Instastories aktorki. 

Gdzie w Warszawie ateiści, agnostycy i innowiercy robią zakupy w święta? Wody szukam, gałki muszkatołowej szukam - pytała fanów Mucha. 

Nie przypuszczała jednak, że spotka się z taką mową nienawiści.

Anna Mucha skomentowała lockdown dosadnym zdjęciem. Wielbiciele jej urody ucieszą się [FOTO]

Anna Mucha prosiła o pomoc, ale została zbluzgana

Anna Mucha ostatecznie znalazła otwarty sklep, lecz nie był to polski spożywczak. 

Azjaci nas uratują. Jest całkiem nieźle zaopatrzony ten sklep i rzeczywiście zawsze albo prawie zawsze jest czynny. I tak jak powiedziałam, jest całkiem nieźle zaopatrzony, nie tylko w polskie specjały, ale także azjatyckie. Gdyby komuś już żur bokami wychodził - powiedziała wyraźnie zadowolona gwiazda "M jak miłość".

Niektórzy obserwatorzy Muchy byli jednak wściekli, że ta nie miała skrupułów narzekać na brak otwartych sklepów dzień przed Wielkanocą. Jeden z rodaków postanowił dosadnie przemówić gwieździe do rozumu.

K******onie telewizyjny stań za ladą 12 h, zobaczymy czy będziesz lodziaro taka mądra. Bym cię spotkał na ulicy, to bym ci napluł prosto w pysk, dz**ko - napisał hejter. 

W czasie przepełnionym miłością do bliźniego ja również życzę Wam wesołych świąt… - skomentowała obelżywy post Mucha. 

Niedziele handlowe, KWIECIEŃ 2021 - KALENDARZ: kiedy sklepy będą otwarte? [DATY, WYKAZ]

anna mucha 2
fot. Instastory:@taannamucha