Zamknij

Anna Lewandowska w szpitalu z córką. „Los pokrzyżował nasze plany”

27.09.2022 07:28

Anna Lewandowska pokazała w social mediach zdjęcie, które zaniepokoiło fanów. Przekazała, że wraz z córką znajdują się w szpitalu.

Anna Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba/screen

Jeszcze niedawno Anna Lewandowska chwaliła się w sieci radosnym czasem, spędzanym razem z córkami, ale kilkanaście godzin temu na jej Instagramie pojawił się niepokojący wpis. W swojej relacji trenerka poinformowała, że wraz z córką, prawdopodobnie młodszą - Laurą, znajdują się w szpitalu.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski zszokowany swoją wizją o Polsce. „Sytuacja dramatycznie się skomplikuje”

Anna Lewandowska w szpitalu z córką. „To była ciężka doba”

Na zdjęciu, które pojawiło się w relacji Anny Lewandowskiej na Instagramie, widzimy szpitalne łóżko, a w nim jedną z córek Ani i Roberta Lewandowskich. Nie wiemy, którą, ani co dokładnie się działo, ale najważniejsze, że chora wraca już do zdrowia.

Jak wyznała Ania, za nimi ciężka doba, co zapewne było związane właśnie z pobytem w szpitalu. Trenerka zdradziła, że z powodu choroby dziecka musiała zaniedbać wcześniej zaplanowaną imprezę.

Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany... To była ciężka doba. Na szczęście wracamy już do zdrowia. ZDROWIA NAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ – napisała w krótkim wpisie na Insta Stories.

Na szczęście już w kolejnych relacjach widzimy, że Ania jest w domu, co znaczy, że dziewczyny rzeczywiście wyszły ze szpitala i wszystko wraca do normy.

ertys
fot.

Instagram/@annalewandowskahpba/screen