Zamknij

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. Tak tańczyła z Robertem [FOTO]

22.06.2020 11:49

Anna i Robert Lewandowscy obchodzą 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilu Anny pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia z wesela. Można na nich zobaczyć pierwszy taniec Lewandowskich i obłędną suknię ślubną Anny. 

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia ze ślubu
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy świętują 7. rocznicę ślubu. W sumie są ze sobą już 12 lat. W tym szczególnym dniu Anna Lewandowska postanowiła pokazać fanom zdjęcia z wesela, których dotąd nie publikowała na Instagramie. Internauci pierwszy raz mieli okazję zobaczyć, jak wyglądał pierwszy taniec sportowej pary oraz przyjrzeć się sukni ślubnej Anny Lewandowskiej, w której trenerka wyglądała wprost obłędnie!

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich odbył się 22 czerwca 2013 roku w kościele św. Anny w Serocku. Wówczas Anna Stachurska, mistrzyni karate i początkująca blogerka, powiedziała sakramentalne "tak" gwiazdorowi polskiej reprezentacji. Para do końca starała się utrzymać uroczystość w tajemnicy. Na miejscu ponad 20 ochroniarzy pilnowało, aby nikt nie zakłócił tego wyjątkowego dnia. Do dzisiaj nie są znane szczegóły ślubu Lewandowskich, a jedyne zdjęcia, jakie pojawiły się w prasie, były zrobione przez fotoreporterów czekających przed kościołem. Tabloidom udało się jednak dotrzeć do listy gości bawiących się na weselu w dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych. Brylowali na niej piłkarze polskiej reprezentacji, m.in. Wojciech Szczęsny z ówczesną dziewczyną, Sandrą Dziwiszek, oraz gwiazdy show-biznesu, w tym Cezary Pazura z żoną i Kuba Wojewódzki. 

Anna Lewandowska pokazała niemal płaski brzuch 17 dni po porodzie [FOTO]

Ślub Anny i Roberta Lewandowskich - niepublikowane zdjęcia z wesela

Od hucznej uroczystości minęło już 7 lat. Przez ten czas Anna i Robert stali się gwiazdami pierwszego formatu i jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poza tym doczekali się dwóch córek - Klary i Laury. Dzisiaj z łezką w oku wspominają jednej z najpiękniejszych dni swojego życia, w którym oficjalnie zostali "power couple". Anna Lewandowska zamieściła zdjęcia z wesela upamiętniające jej pierwszy taniec z Robertem. Jak widać, na parkiecie nie brakowało im fantazji.

7 lat jako mąż i żona. 12 lat razem - podsumowała związkowy staż trenerka. 

Na zdjęciach uwagę zwraca suknia ślubna Anny Lewandowskiej. Żona Roberta miała na sobie specjalnie zaprojektowaną dla niej kreację z atelier Macieja Zienia. Dół i efektowny gorset zdobiły zwiewne falbany z organzy i satyny. Model przez kolejne lata był niekwestionowanym hitem wśród panien młodych. Nawet po latach na archiwalnych zdjęciach suknia ślubna Anny Lewandowskiej nadal wzbudza zachwyt!

loader

Posłuchaj podcastu