Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska dumna z Klary. Jej córeczka umie już pływać

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.07.2019 16:43
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska nie ukrywa, że jest dumna ze swojej córeczki Klary. Jej 2-letnia pociecha nauczyła się już pływać. Trenerka opublikowała na Instagramie uroczy filmik.

Anna Lewandowska
fot. Face to face/ East News

Anna Lewandowska dumna z córki. Klara nauczyła się pływać

Anna Lewandowska chętnie publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie. Choć nigdy nie pokazała twarzy Klary, jej dwuletnia córeczka dość często gości w mediach społecznościowych mamy. Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała filmik na Instagramie, na którym widać, że mała Klara umie już pływać.

"Moja mała pływaczka, seria nr 2.Fascynujące uczucie móc obserwować progres na.. własnym dziecku. Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków, czy rzut na głęboką wodę" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie. Fani również i w tym przypadku nie zawiedli i nie szczędzili w komentarzy, w których wyrażali podziw dla małej Klary. "Niesamowite, że ona tak pływa", "Klara jest niedamowita", "zdolniacha" - pisali wielbiciele Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska: Córka jest jej oczkiem w głowie

Anna Lewandowska nie ukrywa w wywiadach, że córeczka jest jej oczkiem w głowie. Sama nie miała pełnej rodziny, dlatego mąż i córka są dla niej najważniejsi.

"Gdy ma się doświadczenie niepełnej rodziny, to potem ta twoja staje się największą wartością. Dlatego ja dla męża mogę zrobić dużo" - powiedziała w jednym z wywiadów Anna Lewandowska.

 

RadioZEt.pl/ SW