Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska TOPLESS pod prysznicem. Tak zmysłowego filmiku jeszcze nie pokazywała! [WIDEO]

2 min. czytania
13.07.2022 15:58
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska kąpie się topless na wakacjach w Hiszpanii. Trenerka udostępniła zmysłowe nagranie spod natrysku, na którym kąpie się bez góry od bikini. 

Anna Lewandowska
fot. Instagram:@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski jakiś czas temu ruszyli na podbój światowych salonów. Polska power couple bryluje na najważniejszych imprezach w Europie, dokąd zjeżdża się śmietanka towarzyska z całego świata.

Po kilku piłkarskich imprezach Lewandowscy polecieli zaprezentować się na festiwalu w Cannes, a parę tygodni później pojawili się na prestiżowym spotkaniu, gdzie bawiły się gwiazdy światowego formatu.  Anna i Robert wzięli udział w pokazie Dolce&Gabbana na Sycylii. W trakcie przyjęcia mieli okazję spotkać się m.in. z Heidi Klum i uciąć sobie z nią pogawędkę. Na tej samej imprezie bawiły się także inne hollywoodzkie gwiazdy, m.in. Sharon Stone, Maria Carey, Ciara i Kris Jenner. 

Redakcja poleca

Anna Lewandowska topless pod prysznicem

Po pełnym wrażeń wieczorze Lewandowscy kontynuują wypoczynek w swojej luksusowej posiadłości na Majorce. Anna cały czas zamieszcza relacje znad basenu, gdzie eksponuje swoje perfekcyjnie wyrzeźbione ciało i przy okazji poleca fankom produkty ze swojej autorskiej linii kosmetyków.

Na Instagramie pojawiło się właśnie gorące wideo z Anną Lewandowską topless. Trenerka postanowiła zareklamować kosmetyk do włosów i wykorzystała do tego natrysk zamieszczony w swoim ogrodzie. Na nagraniu widzimy, jak rozebrana gwiazda zmysłowo myje włosy, mając na sobie tylko dół od bikini. 

W komentarzach zaroiło się od płonących ikonek, w tym od nowej koleżanki Lewej, Małgorzaty Rozenek. I nic dziwnego, bo jest to jeden z odważniejszych filmików, jaki kiedykolwiek pojawił się na profilu Anny. 

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook