Obserwuj w Google News

Anna Korcz zamknęła biznes. Gwiazda "Na Wspólnej" nie ma już kawiarni na Mokotowie

2 min. czytania
29.06.2022 15:59
Zareaguj Reakcja

Anna Korcz w czasie pandemii otworzyła kawiarnię z domowymi przysmakami. Biznes przez pewien czas nieźle prosperował, ale według doniesień ma już nie istnieć. 

Anna Korcz
fot. Mateusz Grochocki/East News

Anna Korcz przez pandemię musiała szukać nowego źródła zarobku. Aktorka wcielająca się w Izabelę Brzozowską w serialu "Na Wspólnej" nie mogła grać, a jedyne pieniądze, jakie udało jej się wówczas zarobić z działalności artystycznej, pochodziły z dubbingu. 

W związku z obostrzeniami aktorka musiała także wstrzymać działalność ośrodka plenerowego w Pomiechówku "Zacisze Anny Korcz", które wynajmowała na wesela. Niestety dofinansowanie nie pomogło jej pokryć strat. Ale przedsiębiorcza gwiazda wpadła na inny pomysł - uruchomiła sklep internetowy oferujący smakowite wyroby, z których słynął jej ośrodek. Do tego otworzyła kawiarnię na warszawskim Mokotowie. Niestety okazuje się, że jakiś czas temu lokal został zamknięty.

Redakcja poleca

Anna Korcz zamknęła kawiarnię w Warszawie 

Kochani! Bardzo zmęczeni, ale spokojniejsi, wróciliśmy do domu po dzisiejszym dosyć trudnym dniu. "Moje smaki Anna Korcz" Otwarte! Bukowinska 26c! Czekam na Was! - pisała w grudniu 2020 roku gwiazda "Na Wspólnej". 

Na otwarciu kawiarni zjawiły się zaprzyjaźnione aktorki, m.in. Grażyna Wolszczak, Joanna Koroniewska, Maria Niklińska i Basia Kurdej-Szatan.

Jeszcze w lutym tego roku Anna Korcz zamieszczała relacje ze swojego lokalu, pokazując smakowite ciasta i pączki. Tymczasem w mediach pojawiła się informacja, że miejsce już nie istnieje. Aktorka, została zapytana o powód zamknięcia działalności, ale nie chciała komentować sprawy. Podkreśliła jednak, że nie jest to jej jedyny biznes. Ten w Pomiechówku nadal ma dobrze prosperować. 

To jest pięć i pół hektara ziemi. Cały czas to funkcjonuje i prowadzimy tam bardzo duży biznes. Znajdują się tam plaża, ludzie regularnie przyjeżdżają na wesela, więc wszystko się kręci - zapewniła Korcz.