Zamknij

Anna Kalczyńska zakończyła pracę w „Dzień Dobry TVN”. „Pałeczka przekazana”

03.11.2022 15:42

Anna Kalczyńska zamieściła w sieci post, który przeraził wszystkich fanów śniadaniowego show TVN. Prezenterka poinformowała, że zakończyła pracę w programie. Co się stało?

Anna-Kalczyńska-zakończyła-pracę-w-Dzień-Dobry-TVN-Pałeczka-przekazana
fot. Artur Zawadzki/East News

Anna Kalczyńska tworzy wraz z Andrzejem Sołtysikiem duet prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Odkąd do śniadaniowego show dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński, „DDTVN” prowadzi aż 6 par prezenterów. Czyżby miało się to zmienić? Anna Kalczyńska opublikowała w sieci post, który mógł przerazić widzów porannego pasma stacji TVN.

Anna Kalczyńska ogłasza przerwę w pracy na ekranie: „Uwielbiam w życiu ten płodozmian”

Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcia spod studia „Dzień Dobry TVN” i poinformowała widzów, że nie zobaczą jej szybko na ekranie. Fani mogliby pomyśleć, że zrezygnowała z pracy gospodyni śniadaniowego programu. Uspokajamy! Ania nie pojawi się w studiu tylko przez tydzień.

Dyżur zakończony, pałeczka przekazana. Telewizja ma tydzień, by za mną zatęsknić - teraz czas skupić się na rodzinie, uczniach i studentach. Uwielbiam w swoim życiu ten płodozmian!

- napisała pod zdjęciem dziennikarka, dając znać internautom, że oprócz prowadzenia „DDTVN” ma na głowie masę innych obowiązków.

Zobacz także: Wellman i Krupińska wrócą na antenę? Ujawniono, czy się pojawią w "Dzień Dobry TVN"

To nie pierwszy raz, kiedy prezenterki „Dzień Dobry TVN” mają dłuższą przerwę w prowadzeniu śniadaniowego programu. Wcześniej w studiu długo nie pokazywała się Dorota Wellman. Jej nieobecność miała być spowodowana złym stanem zdrowia. Paulina Krupińska także nie pojawiała się zbyt często na ekranie. Spekuluje się, że gwiazda wzięła udział w nadchodzącej edycji „Azji Express”.

loader