Obserwuj w Google News

Anna Gzyra bez stanika. Gwiazda "M jak miłość" pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

1 min. czytania
26.04.2021 13:36
Zareaguj Reakcja

Anna Gzyra najbardziej znana jest fanom z serialu "M jak miłość". Aktorka chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie, publikując rodzinne zdjęcia czy fotografie z podróży. Ostatnio aktorka zaprezentowała bardzo odważne zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym nie ma stanika.

Ana Gzyra
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Gzyra w swoim portfolio ma mnóstwo ról w najpopularniejszych polskich serialach. Fanom najbardziej znana jest z hitu TVP - " M jak miłość". Anna Gzyra komunikuje się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam publikuje mnóstwo zdjęć, również z gorących sesji zdjęciowych.

Zobacz też:  M jak miłość: zdjęcia wstrzymane przez koronawirusa. Co dalej z serialem?

Anna Gzyra bez stanika. Gwiazda "M jak miłość" pokazała odważne zdjęcie [FOTO]

Tym razem uraczyła swoich fanów gorącym zdjęciem bez stanika. Odważny kadr zachwycił followersów 36-letniej aktorki Zmysłowe zdjęcie Gzyra okrasiła cytatem z książki Klaudii Pingot. "Doskonałością jest akceptacja swoich niedoskonałości" - czytamy.

Pod fotografią aktorka zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów. 

Anna Gzyra jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, którą skończyła w 2007 roku.

 W 2007 za rolę Felicji w przedstawieniu "Pułapka" na XV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi otrzymała trzecią nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tym samym roku zagrała jedną z głównych ról w filmie "Jutro idziemy do kina". Dużą popularność przyniosła Annie Gzyrze rola Sylwii Okońskiej w serialu "M jak miłość".

Prywatnie Anna Gzyra jest mamą dwójki dzieci: Z poprzedniego związku ma córkę Helenę. Od 14 sierpnia 2014 roku jest żoną Jakuba Augustynowicza, z którym ma syna Henryka.